Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.12.2018, 15:23

Sajfa vyzýva na fotenie so starými rodičmi. Ponúka za to najnovší smartfón Samsung

Vianočná kampaň prebieha na Instagrame.

Sajfa vyzýva na fotenie so starými rodičmi. Ponúka za to najnovší smartfón Samsung
Zdroj: Samsung

Samsung si so svojim slovenským ambasádorom pripravil v predvianočnom čase súťaž o Samsung Galaxy A7. Cieľom akcie je spojiť mladšie generácie s ich starými rodičmi, ktorým je čas strávený s vnúčatami veľmi vzácny. 

Spoločné chvíle sa dajú prežívať kedykoľvek a vo väčšej miere vďaka moderným  technológiám, ktoré pomáhajú prekonávať akékoľvek vzdialenosti. Pokiaľ mladšia generácia naučí svojich starých rodičov zaobchádzať so smartfónom a prípadne so základnými komunikačnými aplikáciami, nie je problém byť v častejšom kontakte než doposiaľ.

S týmto zámerom prichádza vianočná výzva Samsungu a Sajfu, ktorý vyzval svojich followerov na Instagrame, aby si našli chvíľku času na návštevu babky, dedka, starkého či starkej. A chce o tom aj dôkaz v podobe spoločnej selfie fotografie, ktorú musia umiestniť do nedele 16. decembra na Instagram a označiť ju hashtagmi #A7spaja, #fotosbabkou, #fotosdedkom. Ak však už nemajú ani jedného starého rodiča, môže to byť aj fotografia nejakého seniora z rodiny. Aby sa jeho myšlienka šírila ďalej, je potrebné ešte označiť ďalších troch kamarátov, a vyzvať ich, aby urobili to isté. Sajfa, ako prvý, vyzval známeho instagramera s prezývkou slepacibujon, herca Mareka Fašianga a moderátorku Adrianu Polákovú.

Zo všetkých uploadnutých fotografií bude Sajfa každý deň počas budúceho týždňa (17. – 21. 12.) vyberať jedného výhercu, ktorý získa najnovší smartfón Samsung Galaxy A7 s tromi hlavnými a jedným 24Mpx predným fotoaparátom. Výherca však nedostane len jednu, ale rovno dve A7ky. Jednu pre seba a jednu pre svojho seniora. Za celý týždeň vyžrebuje až piatich výhercov a celkovo tak rozdá desať smartfónov Galaxy A7.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.