Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.12.2018, 16:00

Telekom Sagana vymenil, no on nás zabavil inou reklamou. Preteká v nej s babkou Joan

A ešte rozhovorom, v ktorom hovorí, že keby pes nes**l, tak ho roztrhne.

Telekom Sagana vymenil, no on nás zabavil inou reklamou. Preteká v nej s babkou Joan
Zdroj: Youtube

Peter Sagan tento rok najviac pobavil reklamou na špecializované bicykle. Značka si ho prizvala, aby v spote pretekal s babičkou „Grandma Joan“. On je trojnásobný majster sveta a ona dvakrát operovaná na koleno.

Značka Specialized Bicykle pár dní po spustení spotu uverejnila jeho predĺženú, ešte zábavnejšiu verziu. Ukazuje v nej priebeh celej prípravy na preteky. Majster sveta vs. operované kolená. Zaručene pobaví aj táto verzia.

Zaujímavý nápad, avšak je na mieste opýtať sa, či táto reklama presvedčí na kúpu elektrobicykla? Nepredstavuje spot elektrobicykle ako alternatívu pre ľudí, ktorí sú starí a nevládzu? Možno by bolo efektívnejšie, keby jej tvorcovia upozornili na výhody pre väčšie vzdialenosti, či funkčnosť v kopcovitých oblastiach. To však necháme na nich.

Okrem reklamy nás pobavilo aj Saganove vyjadrenie v rozhovore, ktorého zostrih uverejnil na svojom instagramovom profile. Uverejnil tam časť, v ktorej odpovedá tak, ako sme u neho zvyknutí. Reportér sa spýtal:  „Čo by robil, alebo čím by chcel byť, keby nebol cyklistom a trojnásobný Majsterom sveta,“ Sagan na okamih zaváhal a hneď priamo odpovedal: „Neviem, lebo nepoznám odpoveď na otázky typu „čo keby“. Pretože, keby pes ne****, tak by ho roztrhlo.“ 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

If you were not a cyclist ??‍♂️ and not a 3 times World Champion ?... Watch the full video - link in @sportful bio

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.