Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.01.2019, 13:25

Slovensko má porotcov v prestížnej súťaži PR projektov Sabre Awards

Najlepšie projekty v regióne EMEA budú vyberať dve porotkyne zo Slovenska.

Slovensko má porotcov v prestížnej súťaži PR projektov Sabre Awards
Zdroj: archív Stratégií

Do súťaže Sabre Awards 2019 sa už prihlasujú projekty z celého sveta a v regióne EMEA ich tento rok bude hodnotiť aj Michaela Benedigová, šéfka agentúry Seesame a tiež Tereza Molnár, šéfka komunikácie a hovorkyňa O2. Spolu s ďalšími profesionálmi budú vyberať najlepšie kampane roku 2018.

„Myslím, že výber do poroty odráža kvalitu našej práce v Seesame. Roky patríme medzi oceňované agentúry, vrátane najprestížnejších Global SABRE Awards. Svetová úroveň našich kampaní je niečo, na čo môžeme byť nielen ako agentúra, ale aj ako odvetvie hrdí,“ povedala Michaela Benedigová. 

Na otázku Stratégií, čo si bude pri hodnotení projektov prioritne všímať, odpovedala: „Pre mňa osobne budú dôležité tri aspekty. To, ako značky využívajú svoj potenciál na to, aby nielen zarobili, ale boli spoločensky užitočné. Ďalej konkrétne merateľné výsledky vzhľadom na ciele. Iba počty videní a vypointovaná kreatíva nestačia. A nakoniec efektívne a zmysplupné využitie nových technológií.“

Aktualizácia:
„Okrem toho, že je to samozrejme veľká česť pre slovenský PR biznis a ocenenie toho, že sa aj u nás robia zaujímavé veci dokonca v medzinárodnom kontexte, znamená to jednoznačne možnosť nahliadnuť do kuchyne prestížneho ocenenia a prísť do kontaktu s najlepšími PR projektami v Európe. Osobne aj profesne si to veľmi vážim,“ povedala Tereza Molnár.

SABRE Awards je celosvetová brandžová súťaž, ktorú vedie rešpektovaný analytik Paul Holmes. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.