Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.01.2019, 10:15

Pelikán s novou PR posilou

Tím cestovateľského portálu sa rozrástol o Jozefa Rybára, ktorý bude mať na starosti komunikáciu a vzťahy s verejnosťou.

Pelikán s novou PR posilou
Zdroj: ABO Photography

Marketingové oddelenie spoločnosti pelicantravel.com sa od nového roka rozšírilo.  Novu posilou je Jozef Rybár, ktorý do Pelikánu prichádza z CKM 2000 Travel, kde pôsobil ako Online Media Manager.

„Teším sa na novú výzvu v mladom a dynamickom tíme, ktorý je plný nápadov, odhodlania a ktorý sa chce neustále zlepšovať. Už v tomto momente sa sústredíme na čiastočnú zmenu povedomia o Pelikáne, ktorého drvivá väčšina Slovákov pozná len kvôli výhodnej a širokej ponuke leteniek, vďaka ktorej si vybudoval pozíciu technologického lídra nielen v našom travel industry. Práve ona mu však umožňuje ľuďom distribuovať aj ďalšie hodnotné cestovateľské zážitky vo forme klasických letných či exotických dovoleniek, víkendových pobytov na horách alebo v kúpeľoch. O tejto možnosti ale veľa Slovákov ani len netuší. A práve tu sa skrýva jedna z mojich hlavných úloh,“ vysvetlil Jozef Rybár.

Jozef predtým pracoval ako Online Media Manager CKM 2000 Travel, najväčšej slovenskej agentúry pre kultúrno-výmenný program Work & Travel USA. Okrem toho tiež pôsobil ako redaktor domáceho a zahraničného spravodajstva v bývalom internetovom denníku Aktuálne.sk a krátko aj v printe domáceho ekonomického spravodajstva Hospodárskych novín. Už niekoľko rokov sa venuje i pro bono projektom v neziskovom sektore.

Pelikán je najväčší predajca leteniek v Slovenskej republike s viac ako 170 zamestnancami a pôsobí aj v ďalších piatich krajinách Európy – Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko a Nemecko. Spoločnosť vznikla ešte v roku 2004 ako prvý online predajca leteniek, ubytovania, cestovného poistenia a doplnkových cestovateľských produktov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.