Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.01.2019, 11:34

Značka kondómov reaguje na výročie upálenia Jana Palacha

Je toto vhodná komunikácia?

Značka kondómov reaguje na výročie upálenia Jana Palacha
Zdroj: Facebook

 Značka kondómov Primeros condom sa rozhodla na svojom facebookovom profile reagovať na aktuálnu udalosť. Za vhodný moment považuje 50. výročie protestného upálenia Jana Palacha proti okupácii Česko-Slovenska vojskami Varšavskej zmluvy.

Na Facebooku uverejnila informácie o udalosti k čomu pridala popis: „Honza  byl cool kid, veselej kluk a rváč. Shořel i za Tebe a Tvoje free statusy na fejsíčku? Zvedni zadek? a pojď do kina. Jako bonus dostaneš Primeros ?tričko, když nám pošleš do PM fotku s lístkem.“

Zdroj: Facebook

Na sociálnej sieti sa ihneď začali kopiť horlivé komentáre, ktoré sú poväčšine negatívneho charakteru. Značka sa k nim vyjadrila tak, že podrobne vysvetlila okolnosti nápadu a aj to, že na správu sociálnych sietí a celkovo marketingu nemá agentúru. Komentár zakončila upozornením, že vytvorená udalosť nie je žiadny marketing, iba osobná iniciatíva.

Zdroj: Facebook

Názor na takúto komunikáciu necháme na vás.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.