Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.01.2019, 11:49

Potraviny KRAJ majú nových ambasádorov

Maloobchodná sieť sa spojila s influencermi, Silviou Križanovou a Milanom Bardúnom.

Potraviny KRAJ majú nových ambasádorov
Zdroj: KRAJ

Influenceri Silvia KrižanováMilan Bardún budú prispievať k vyššej informovanosti o regionálnych a zdravých výrobkoch potravinovej siete KRAJ, o pôvode vstupných surovín, o zložení, o výrobných procesoch či zdravotných benefitoch.

Milan sa ešte vlani rozhodol pre zmenu. V tomto roku chce tráviť viac času cestovaním po Slovensku. A to nielen tak, že ho precestuje, ale zároveň bude spoznávať regionálne produkty a ich chute.

„Pre rok 2019 budem ambasádorom kvalitných potravín vyrobených u nás doma. Aby som prišiel na to, ktoré to sú, budem veľa cestovať po Slovensku a každý mesiac navštívim iného výrobcu či farmára,“ hovorí Milan Bardún a dodáva: „Propagáciou potravín zo Slovenska chcem pomôcť domácim producentom, Slovensko by mohlo byť samostatnejšie. No chcem tiež dokázať, že regionálne produkty sú vysokej kvality, vyrobené s použitím kvalitných surovín, tradičnými výrobnými postupmi, častokrát vyrobené v malých výrobných dávkach v rodinnom prostredí.“

Influencerka Silvia Križanová považuje spoluprácu s KRAJ-om za skvelý nápad: „Je pre mňa veľkým bonusom, ak majú potraviny k dispozícii bio, raw selekciu a  ponuku bohatú na čerstvé, chutné, kvalitné a zdravé potraviny. Ako čerstvá mamička je pre mňa dôležité poskytnúť mojej rodine to najlepšie a stravovať sa zdravo.“
Zdroj: KRAJ

Potraviny KRAJ, ktoré sú na slovenskom trhu necelý rok, sú charakteristické práve pestrou ponukou. Sieť reaguje aj na potreby progresívnych ľudí s vyššími nárokmi na kvalitu stravovania a tiež na matky s deťmi. Na pultoch reťazca sú preto výrobky od regionálnych dodávateľov zo Slovenska, zdravý sortiment (bio, raw, vegetariánske, vegánske či eko) vrátane výrobkov pre zákazníkov s potravinovou intoleranciou (bez lepku, bez laktózy, bez cukru) a bežné potraviny za primerané ceny. A to všetko pod jednou strechou.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.