Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
23.01.2019, 12:21

Heineken Slovensko má nového generálneho riaditeľa

Stal sa ním Rene Kruijt, ktorý vo vedení spoločnosti nahradil Odina Goedharta.

Heineken Slovensko má nového generálneho riaditeľa
Zdroj: Heineken Slovensko

Novým generálnym riaditeľom HEINEKEN Slovensko sa stal Rene Kruijt. Vo vedení spoločnosti od januára nahradil Odina Goedharta, ktorý ku koncu minulého roka oznámil svoj odchod zo Slovenska.

Rene Kruijt prichádza na Slovensko s bohatými manažérskymi skúsenosťami z koncernu HEINEKEN, pre ktorý pracuje od roku 1985. Najskôr ako obchodný zástupca, neskôr sa vypracoval na viacero komerčných pozícií v Holandsku ako aj exportných trhoch. Pred príchodom na Slovensko pôsobil od októbra 2015 ako generálny riaditeľ spoločnosti Bralima, koncernu HEINEKEN N.V. v Demokratickej Republike Kongo. Pod jeho vedením  prešla veľkou zmenou, ktorej výsledkom bola finančná stabilizácia v náročných podmienkach neustále klesajúceho miestneho trhu. Zaviedol a rozvíjal kultúru bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, nastavil systém  udržateľnosti nákladov, zjednodušil administratívu, a tiež výrazne prispel k rozvoju zručností zamestnancov a talentov. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.