Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.02.2019, 12:35

Samsung v novom spote ukazuje, ako pretvára budúcnosť používateľov svojimi produktami

Samsung v novom spote ukazuje, ako pretvára budúcnosť používateľov svojimi produktami
Zdroj: Youtube

Samsung spúšťa novú kampaň na podporu svojej značky. Položil si v ňom otázku, čo prinesie budúcnosť? V päťdesiatych rokoch minulého storočia  odpovedala na túto otázku Doris Dayová piesňou s jednoduchým textom: „Que será, será, či už to bude akokoľvek, bude to tak, ako to bude.“ Jej optimistický fatalizmus inšpiroval celú generáciu, aby sa zbavila starostí a nechala prísť budúcnosť takú, aká bude. V súčasnej dobe, kedy svet vstupuje do novej éry neistoty, odmieta spoločnosť Samsung pristúpiť na tieto slová v duchu laissez-faire a prichádza s prísľubom, že ľuďom umožní vytvárať vlastnú budúcnosť.

V duchu tohto prístupu predstavila spoločnosť Samsung kampaň na podporu značky, ktorú spúšťa v roku, v ktorom nielen oslávi desaťročné výročie vzniku smartfónov Galaxy, ale taktiež položí základy pre ďalšie desaťročie nových, inovatívnych a priekopníckych produktov.

​Značka v rámci svojej kampane pripája k bezstarostnému textu tejto už klasickej piesne smelé tvrdenie: to, čo dnes vytvárame, vám umožní vytvárať budúcnosť. Kampaň nadväzuje na filozofiu „Dokážete nemožné“ („Do What You Can't“). Prostredníctvom videa, v ktorom sa predstavujú potenciálne prelomové technológie vrátane bezproblémových skúseností s viacerými zariadeniami, umelej inteligencie a nových displejov, necháva nahliadnuť do ponuky zariadení 5G a skladacích displejov, ktoré budú na trh uvedené v priebehu tohto roka.

Či už ste podnikateľ, módny návrhár alebo hráč mobilných hier, spoločnosť Samsung vám pripravuje pôdu pre zmenu tým, že prináša inovácie do celého radu priemyselných odvetví.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.