Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.02.2019, 10:37

Valentínsky Viber: Používateľom prináša limitovanú edíciu videí

V roku 2018 poslali používatelia aplikácie Viber 6 miliárd zamilovaných samolepiek a gifov.

Valentínsky Viber: Používateľom prináša limitovanú edíciu videí
Zdroj: Viber

Viber prichádza tento rok na Valentína s novinkou vo forme video správ v tvare srdca. Srdiečkové správy sú užívateľom iOS a Android k dispozícii od 11. až do 15. februára.

Limitovaná edícia prináša videá v tvare srdca, bola vytvorená, aby používateľov pobavila a ponúkla im ďalšiu možnosť komunikácie. Instantné srdiečkové videá majú dĺžku trvania 30 sekúnd. Nahrať ich môžete podržaním tlačidla nahrávania. Táto funkcia je rozšírením ďalších možností pre zamilovaný Valentín ako sú samolepky, GIFy a možnosť výberu rôznych pozadí nazvaných Shouts.

Zdroj: Viber

"V roku 2018 naši užívatelia poslali viac než 6 miliárd zamilovaných samolepiek a GIFov, aby vyjadrili svoju lásku", povedal Ofir Eyal, Viber Chief Operations Officer. "Viber sa teraz venuje možnosti komunikácie emócií a vyjadrenia pocitov ešte viac. Videá v tvare srdca spájajú tých, ktorí sa majú radi, nech už sú kdekoľvek na svete. "

Video v tvare srdca je súčasťou najnovšej verzie Viber 10, ktorá prináša nový dizajn a väčšiu rýchlosť. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.