Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.02.2019, 13:38

Bratislavské UFO sa na týždeň stane reklamným nosičom pre Samsung

Každý večer sa na ňom premietajú informácie o očakávanej novinke.

Bratislavské UFO sa na týždeň stane reklamným nosičom pre Samsung
Zdroj: Samsung

Pre Samsung je tento rok výnimočný z dvoch dôvodov. Prvým je desiate výročie radu smartfónov Galaxy S, druhým je 50. výročie založenia spoločnosti Samsung Electronics.

Na počesť predstavenia tohtoročnej novinky sa Samsung rozhodol na celý týždeň – od pondelka 18. 2. do piatku 22. 2. – zmeniť vzhľad dominanty hlavného mesta.

Laserová grafika, ktorá sa premieta na pylóny, bude mať dve podoby. Prvá, ktorá sa spustila po prvýkrát včera večer, skončí v stredu o 20:30. Následne sa po celosvetovom predstavení novej vlajkovej lode v San Franciscu v Kalifornii symbolicky zmení až do piatku 22. hodiny.

Zdroj: Samsung

"Tento rok je pre Samsung naozaj významný. Preto sme sa rozhodli v týždni príchodu našej jubilejnej vlajkovej lode s fanúšikmi a obyvateľmi hlavného mesta udalosť osláviť takýmto netradičným spôsobom a na päť dní zmeniť vizáž dominanty Bratislavy,“ uviedla Tereza Vránková, riaditeľka marketingu a PR, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.