Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.02.2019, 12:08

McDonald´s dnes otvára prvú reštauráciu novej generácie

Zákazníci si v nej môžu objednať jedlo na samoobslužných digitálnych kioskoch.

McDonald´s dnes otvára prvú reštauráciu novej generácie
Zdroj: Mcdonald´s

Spoločnosť McDonald´s dnes na Slovensku spúšťa prvú prevádzku v rámci konceptu reštaurácií novej generácie. V lamačskom OC Bory Mall v Bratislave si oddnes môžu zákazníci objednať jedlo prostredníctvom samoobslužných digitálnych kioskov.

McDonald´s ponúka na objednávanie 3 obojstranné objednávkové kiosky. Spolu je to 6 digitálnych objednávkových plôch. Jedlo si môžu zákazníci naďalej objednať aj pri pulte, kde sú pre nich k dispozícii 2 štandardné pokladne.

Koncept reštaurácií novej generácie má za cieľ využívať moderné technológie v prospech zákazníka. Ako informovala Zuzana Svobodová, PR/Communications Director McDonald´s ČR/SR, ide o „novú stratégiu starostlivosti o zákazníka a spôsob zvyšovania jeho komfortu v reštauráciách McDonald´s. Technológia nového samoobslužného kiosku znamená, že príprava jedla začne v kuchyni pre zákazníka bezprostredne po odoslaní objednávky, čím sa zaručuje 100 % čerstvosť.“

Novému konceptu bola prispôsobená aj kuchyňa, ktorá prešla rozsiahlou prestavbou a zmenou systému manažmentu práce. V poradí ďalšími reštauráciami McDonald´s, v ktorých budú najbližšie tieto kiosky inštalované, sú prevádzky v Bratislave v OC Centrál a na Prievozskej ulici.

Zdroj: Mcdonald´s

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.