Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.02.2019, 07:10

Toto sú najkrajšie kancelárie na Slovensku

Odborníci vybrali najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Inšpirujte sa.

Toto sú najkrajšie kancelárie na Slovensku
Zdroj: Office roka

Pozrite si víťazov tretieho ročníka celonárodnej súťaže o najinšpiratívnejšie pracovné prostredie na Slovensku, Office roka 2018, sa prihlásilo 38 firiem, ktoré súťažili v kategóriách Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária, Kancelária ako DNA firmy a tiež o titul absolútneho víťaza súťaže. Víťaza každej kategórie vyberali členovia odbornej poroty zloženej z renomovaných architektov a odborníkov na pracovné prostredie.

Absolútnym víťazom sa stala spoločnosť SWISS RE.

„Každý rok pozorujem výrazné zvýšenie kvality prihlásených subjektov po všetkých stránkach - od workplace stratégie firmy, cez otázky zdravia zamestnancov, až po architektonické prevedenie. Vidieť, že aj firmy na Slovensku sledujú svetové trendy a nechcú v tejto oblasti zostať pozadu,“ vyhlásil výkonný riaditeľ CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš.

Porotcovia svojim hlasovaním najskôr určili užšie nominácie súťažných priestorov v jednotlivých súťažných kategóriách. Z nich napokon vybrali víťazov kategórií, ako aj absolútneho víťaza 3. ročníka súťaže Office roka.

Už druhý rok po sebe si svojho víťaza volila aj verejnosť, a to formou internetového hlasovania. Vox populi tentokrát rozhodol o tom, že najkrajšie kancelárie má spoločnosť Private Consulting Group.

Členovia poroty: Florian Frotscher zo spoločnosti Woods Bagot v Londýne, Barbora Markechová z pražskej pobočky Bogle Architects, Nina Weisslechner z Artworks, Braňo Kaliský z A1 Respect Architecture a výkonný riaditeľ CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš.

Architekt Floriana Frotschera, Woods Bagot: „Bol som ohromený veľkou rôznorodosťou priestorov, ktoré sme hodnotili. Od menších, veľmi špecifických a robených na mieru, až po veľké firemné, ale dobre a štýlovo navrhnuté. Každý by si našiel to svoje. Je to pôsobivé,“ zhodnotil úroveň tohtoročnej súťaže jeden z porotcov. Zároveň dodal, že Slovensko sa ukazuje ako veľmi živý trh pre nové pracovné priestory a jednoznačne sa odpútalo z pozície typického poskytovateľa podporných kancelárií s ich typickým „šarmom“.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.