Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.02.2019, 18:56

Značka Hubert bude mať od marca novú PR agentúru

Nová agentúra bude zastrešovať korporátne a produktové PR, a tiež vzťahy s médiami a influencermi.

Značka Hubert bude mať od marca novú PR agentúru
Zdroj: Pixabay

Víťazom tendra z konca minulého roka sa stala agentúra Divino, ktorá tak vystrieda agentúru Seesame.

Od novej spolupráce očakávame príliv novej energie, ktorú chceme v najbližších rokoch vdýchnuť značke Hubert a umožniť jej priaznivcom objaviť nové dimenzie tejto ikonickej slovenskej značky,“ povedal Peter Žoldoš, marketingový manažér Hubert J.E.

Agentúra Divino bude pre klienta Hubert, J.E. zastrešovať korporátne a produktové PR a vzťahy s médiami a influencermi. Významnú časť bude tvoriť práca v online prostredí – stratégia a správa sociálnych sietí a content marketing.

Je pre nás obrovská česť pracovať pre jednu z najstarších značiek na Slovensku a zároveň pre tak krásny produkt akým je práve sekt. Máme pred sebou veľkú výzvu zdieľať pozitívne emócie a nadšenie, ktoré je prítomné v každodennej práci vo vinárstve Hubert a v jej produktoch s čo najväčším počtom ľudí. Nám sa nadšenie a zápal pre produkt podarilo nájsť veľmi rýchlo a teraz je naším zámerom šíriť túto pozitívnu emóciu ďalej,“ hovorí Simona Mištíková, managing director agentúry Divino.

Spoločnosť Hubert J.E. je už od svojho založenia jedným z najvýznamnejších producentov šumivého vína v regióne bývalého Rakúsko – Uhorska. Na Slovensku je v súčastnosti najväčším výrobcom sektov s ročnou produkciou 7,5 milióna fliaš.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.