Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.02.2019, 11:13

Aplikácia Spaceport Odyssey vás zoberie do vesmíru

A zábavnou formou sprostredkuje všetky informácie o vesmíre od odborníkov z popredných univerzít, vesmírnych organizácií a spoločností.

Aplikácia Spaceport Odyssey vás zoberie do vesmíru
Zdroj: Viber

Spaceport Odyssey je online vzdelávacia aplikácia, ktorá sprostredkováva prístup k veľkému množstvu informácií o vesmíre a jeho výskume.

Zdroj: Viber

​Aplikáciu Spaceport Odyssey pre iOS vytvoril tím vzdelávacieho programu Space Challenges s podporou nadácie Amerika pre Bulharsko, čím dali priestor vzniknúť najväčšej vzdelávacej platforme v Európe. Aplikácia je letenkou do vesmíru umiestnená priamo vo vašom mobile, ktorá vám zábavnou formou sprostredkuje všetky informácie o vesmíre od odborníkov z popredných univerzít, vesmírnych organizácií a spoločností.

Milovníci vesmíru sa môžu ponoriť do interaktívneho prostredia, kde nájdu stovky hodín videí, ktoré ponúkajú dve možnosti vzdelávania: Misia, ktorá používateľa postupne sprevádza príbehmi šiestich unikátnych postáv a Mind Map s prístupom k vybraným vesmírnym témam. Zvládnutie jednotlivých misií umožňuje používateľom rozširovať ich vesmírne kolónie a získavať medaily.

Spolupráca vzdelávacieho programu Space Challenges a Viberu prináša balík samolepiek Spaceport Odyssey, ktorý vám sprostredkuje tiež prístup do chat bota Space Challenges. Ten zábavnou formou predstavuje, čo používateľov v aplikácii Spaceport Odyssey čaká.

Odborníci potom prostredníctvom skupín Viber Communities pozývajú ďalších vesmírnych nadšencov k exkluzívnym diskusiám o vesmírnych misiách budúcnosti.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.