Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.03.2019, 10:23

Spoločnosť Taxify má nové meno a logo

Premenovanie podporuje víziu spoločnosti.

Spoločnosť Taxify má nové meno a logo
Zdroj: Bolt

Taxify, európska prepravná platforma, mení svoj názov na Bolt a predstavuje nové logo. Premenovanie prichádza ako ďalší krok podporujúci širšiu víziu spoločnosti a obsahuje nové meno a logo.

Zdroj: Bolt

​Táto zmena prináša identitu značky v súlade so širšou víziou spoločnosti v oblasti dopravy, ktorá sa už rozšírila zo zdieľanej jazdy autami a motorkami na zdieľanie kolobežiek.

Nová značka sa bude počas nasledujúcich týždňov postupne prezentovať naprieč celosvetovým trhom. Používatelia nebudú musieť vykonať žiadne kroky, pretože aplikácia sa  aktualizuje automaticky.

Zdroj: Bolt

Roman Sysel, Country manager spoločnosti Bolt pre Českú republiku a Slovensko povedal: “Taxify bolo spustené pred piatimi rokmi s poslaním urobiť mestskú dopravu pohodlňejšou a cenovo dostupnejšou. Naším prvým produktom bolo riešenie taxi dispečingu, ktorý dal spoločnosti aj jej pôvodný názov. Hoci sme v našej misii dosiahli pokrok, začali sme prerastať súčasti našej značky, vrátane názvu. Vzhľadom na našu ambíciu riešiť dopravné problémy v čoraz širšom rozsahu, chceme, aby značka odrážala budúcnosť spoločnosti a nie jej minulosť. Naše nové meno "Bolt" znamená rýchly a ľahký pohyb - presne to, aká by mala byť skúsenosť s presúvaním sa v meste, či už autom, kolobežkou alebo verejnou dopravou. Podčiarkuje aj našu vieru, že budúcnosť dopravy bude elektrická."

Technologická spoločnosť založená v Estónsku dnes slúži 25 miliónom zákazníkov vo viac ako 30 krajinách sveta a stala sa lídrom v Európe a Afrike. Bola tiež prvou spoločnosťou, ktorá v jednej aplikácii priniesla zdieľanie jazdy a zdieľanie kolobežiek a v súčasnosti pracuje na rozšírení služby zdieľania kolobežiek v mnohých európskych mestách.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.