Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.03.2019, 07:00

Tatra banka otvorila pobočku budúcnosti

Nový koncept nemá pokladňu, ale vklady a výbery realizuje 24/7. Pozrite si, ako to tam vyzerá.

Tatra banka otvorila pobočku budúcnosti

Tatra banka otvorila v Bratislave prvú pobočku s automatizovanými hotovostnými transakciami. Nový typ pobočky síce nemá pokladňu, napriek tomu realizuje vklady a výbery 24/7. Klientom je totiž k dispozícii bankomat s možnosťou vkladu a výberu v samoobslužnej zóne, ktorá im je dostupná nonstop.

„Pobočka tiež zaujme svojím minimalistickým, nadčasovým dizajnom, ktorý si zachováva potrebnú konzervatívnosť, no vďaka zvoleným farbám doplnkov vytvára pocit elegancie, útulnosti a štýlovosti. Aj vďaka použitiu kombinácie dreva, čiernej a doplnkovej bielej farby pôsobí dizajn interiéru veľmi prívetivo,“ približuje Zuzana Žiaranová, hovorkyňa Tatra banky a dodáva: Celý koncept dopĺňa interaktívny detský kútik a viaczmyslová komunikácia, ktorej súčasťou je príjemná hudba a unikátna vôňa. Schôdzka s bankárom tak môže pripomínať návštevu galérie súčasného umenia, kde bankár prezentuje vhodné riešenia na najmodernejších technológiách.“

Nový dizajn pobočiek vznikol v spolupráci s architektonickými štúdiami 3070 a AT26 v roku 2017, kedy získal aj ocenenie ICONIC AWARDS2017 v kategórii Interior.

Ide síce o pôvodnú pobočku banky, ktorá funguje dlhé roky v Bratislave, mení sa však jej dizajn a spôsob poskytovania hotovostných služieb klientovi.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.