Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.04.2019, 15:18

Viber predstavil novinku Viber Local Number

Umožní vybrať si telefónne číslo v akejkoľvek krajine a automaticky tak presmerovať hovory a správy do Viber účtu.

Viber predstavil novinku Viber Local Number
Zdroj: Viber

Viber prichádza s novou službou pre registrovaných užívateľov- Viber Local Number (Viber lokálne číslo). Novinka umožňuje užívateľom používať lokálne číslo, nech sú kdekoľvek vo svete. Ktokoľvek, kto nepoužíva Viber, im tak môže volať alebo posielať sms na toto číslo bez akýchkoľvek roamingových poplatkov. Ľudia na cestách za biznisom tak môžu svojim lokálnym klientom poskytnúť číslo, na ktorom môžu byť kontaktovaní zdarma.  

Služba Viber Local Number je dostupná po celom svete a medzi prvé krajiny, kde je možné zaobstarať si lokálne číslo patrí Veľká Británia, Spojené štáty americké a Kanada, ďalšie krajiny budú v blízkej budúcnosti rýchlo pribúdať.

Viber Local Number umožňuje užívateľom prijímať hovory a SMS správy bez akýchkoľvek poplatkov a obmedzení, po zaplatení mesačného predplatného.Prvých 10 000 užívateľov získa túto službu za špeciálnu cenu 1,99 amerických dolárov mesačne. Ďalší užívatelia zaplatia mesačne 4,99 amerických dolárov. Službu je možné každý mesiac vypovedať bez poplatkov.    

A ako Viber Local Number získať? Stačí si v aplikácii otvoriť záložku Viac a kliknúť na Miestne Viber číslo.

"Nová služba Viber Local Number prináša našim používateľom ďalšie komunikačné možnosti," povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. "Sme radi, že môžeme užívateľom ponúknuť ďalšiu možnosť, ako sa cítiť v bližšom kontakte s tými, s ktorými potrebujú alebo chcú komunikovať. Či ide o expatov, ktorí potrebujú lokálne číslo alebo o obchodníkov, ktorí potrebujú, aby ich klienti mali pocit, že sú im vždy na blízku, táto nová služba im dáva možnosť byť lokálni, nech už sú kdekoľvek."

 Viber Local Number je dostupná pre iOS aj Android.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.