Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.04.2019, 08:58

V bratislavskej Petržalke vznikne nové nákupné centrum

V Galérii budú môcť zákazníci okrem Tesca nakupovať aj v predajniach ďalších známych značiek.

V bratislavskej Petržalke vznikne nové nákupné centrum
Zdroj: Galéria Tesco v Petržalke

Vyše 50 obchodov, kaviarní a reštaurácií pribudne v novom nákupnom centre pri petržalskom hypermarkete Tesco v Bratislave. Reťazec totiž hypermarket mení na nákupné centrum Galéria. Obyvatelia Bratislavy si môžu v novom centre s rozlohou vyše 11-tisíc štvorcových metrov nakúpiť už na jar budúceho roku.

V novej Galérii budú môcť zákazníci okrem Tesca nakupovať aj v predajniach ďalších známych značiek ako H&M, Reserved či Intersport. Nový foodcourt prinesie návštevníkom aj 12 reštaurácií a kaviarní.

Zdroj: Galéria Tesco v Petržalke
Zdroj: Galéria Tesco v Petržalke

​„Vytvorenie novej Galérie v Petržalke je najväčšou investíciou Tesca na Slovensku od roku 2017, keď sme pri Galante otvorili najväčšie distribučné centrum v strednej Európe,“ hovorí Martin Kuruc, výkonný riaditeľ spoločnosti Tesco na Slovensku, a dodáva: „Projekt Galérie sme dlhodobo pripravovali aj na základe zákazníckeho prieskumu. Veríme, že Galéria sa stane pre obyvateľov Petržalky aj celého okolia miestom nielen na príjemné nakupovanie, ale aj priestorom na posedenie pri káve či dobrom jedle.“

Zdroj: Galéria Tesco v Petržalke

​„Plochu hypermarketu sme zefektívnili o vyše tretinu, zákazníci však nepocítia zmenu v ponuke. V predajni zostávajú všetky sortimentné skupiny tak ako doteraz,  avšak obchod bude kompaktnejší a prispôsobený na pohodlný a rýchly nákup. Hypermarket Petržalka má najširšiu ponuku sortimentu na Slovensku, a to sa nezmení ani prestavbou,“ spresňuje Martin Kuruc.

Hoci je petržalská predajňa Tesco v prestavbe, zákazníci by stavebné obmedzenia nemali významne pocítiť. Hypermarket je otvorený aj počas prestavby denne počas celého týždňa od 7.00 hod. do 22.00 hod.

 Tesco má na Slovensku ďalšie nákupné centrá Galéria aj pri hypermarketoch v bratislavskom Lamači, v Nitre, Dunajskej Strede a v Trnave. „Aktuálne plánujeme rozšírenie Galérie Tesco v Dunajskej Strede. Pripravené máme aj ďalšie projekty, ktorých realizácia závisí aj od záujmu nájomcov,“ dopĺňa Martin Kuruc.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.