Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.05.2019, 10:40

Tatra banka má nového hovorcu

Zuzanu Žiaranovú, ktorá odchádza na materskú dovolenku, od mája nahradí Boris Fojtík.

Tatra banka má nového hovorcu
Zdroj: Tatra banka

Boris Fojtík vyštudoval odbor hospodárska politika na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave. V Tatra banke začal pracovať už počas štúdia v roku 2008. Na pozícii ekonomického analytika sa venoval najmä analýzam makroekonomických štatistík a realitného trhu. K týmto témam sa pravidelne vyjadroval pre médiá aj ako prednášajúci na rôznych externých či interných podujatiach.

„Boris dlhoročne úzko spolupracoval s odborom komunikácie a médiami pri príprave užitočných analýz a zaujímavých ekonomických tém, preto bol pre nás prirodzenou voľbou. Spojenie jeho analytického myslenia a pozície hovorcu má výrazný potenciál podporiť náš brand promise Líder v inováciách. Teším sa, že náš tím dostane takúto cennú posilu počas Zuzkinej dočasnej neprítomnosti,“ povedala Milada Halová, riaditeľka komunikácie a stratégie značiek Tatra banka a Raiffeisen banka.

„Ako ekonomický analytik som bol maximálne sústredený na dianie okolo nás a snažil sa identifikovať a pomenovať výzvy, ktoré našej banke prináša vývoj v externom prostredí. Z pozície hovorcu budem mať naopak príležitosť zblízka sledovať dianie vo vnútri dynamickej inštitúcie akou je Tatra banka. Teším sa, že môžem byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na komunikácii prelomových inovácií s potenciálom posúvať hranice bankovníctva,“ uviedol pri tejto príležitosti Boris Fojtík.tsts

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.