Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.05.2019, 08:48

Slovenskí hokejisti dostali od fanúšikov netradičný darček

Nadrozmerný puk s množstvom motivačných posolstiev váži takmer 30 kg.

Slovenskí hokejisti dostali od fanúšikov netradičný darček
Zdroj: Plzeňský Prazdroj Slovensko

Špeciálny 30-kilový puk s motivujúcimi odkazmi, ktorý našim hokejistom v mene fanúšikov odovzdali hokejistom zástupcovia značky Pilsner Urquell.

„Hoci fanúšikovia nemôžu svoju silu ukázať priamo na ľadovej ploche, tento rok získala ich podpora slovenskému tímu oveľa osobnejší rozmer. Vďaka Pilsner Urquell mohli dať hráčom niečo, čo im v šatni dodá silu, motiváciu a najmä chuť dať zo seba to najlepšie. Spoločne s nimi sme vytvorili špeciálny nadrozmerný puk s povzbudzujúcimi odkazmi, vďaka ktorému pôjdu hráči do zápasov posilnení a s vášňou," uviedol Miroslav Urban, národný manažér predaja Plzeňského Prazdroja Slovensko.

Zdroj: Plzeňský Prazdroj Slovensko
Puk s množstvom jedinečných posolstiev od verných fanúšikov hokeja bol vyrobený špeciálne pre našu reprezentáciu, má priemer 80 cm a dokopy s podstavcom váži takmer 30 kg. Originálny darček si z rúk zástupcu značky Pilsner Urquell prevzal pred zápasom s nórskymi hokejistami asistent trénera Michal Handzuš: „Aj za hráčov môžem určite povedať, že každý odkaz od fanúšika si berieme k srdcu. My sa vždy snažíme dať zo seba to najlepšie a s vedomím, že máme tak silnú podporu, vstupujeme na ľad s ešte väčším sebavedomím. Sme radi, že fanúšikovia pri našom tíme stoja nie len pri víťazstvách, aj vo chvíľach, keď sa mu nedarí, pretože vedia, že vždy hráme so srdcom.“

Dar od fanúšikov budú mať reprezentanti ako motiváciu odložený vo svojej šatni.
Zdroj: Plzeňský Prazdroj Slovensko

Odkazy, ktoré sa objavili na jedinečnom puku, odovzdávali fanúšikovia spolu so svojimi fotografiami v uplynulých mesiacoch cez web projektu. Slovenský tím prostredníctvom nich povzbudzovali nie len k čo najlepším výkonom na ľade, ale niektorí aj k medailovému triumfu. „Ste inšpiráciou pre nové generácie hokejistov, tak ukážte to najlepšie, čo vo vás je, aby sa na vás mohlo spomínať, ako na ďalšiu generáciu zlatých chlapcov," znel jeden z odkazov od fanúšika Lukáša.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.