Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.05.2019, 06:00

Burger King otvára už tretiu prevádzku v Bratislave

Na jeseň pribudne aj na východe Slovenska.

Burger King otvára už tretiu prevádzku v Bratislave
Zdroj: Reuters

Len nedávno sa známa sieť rýchleho občerstvenia Burger King vrátila na Slovensko a dnes otvára tretiu pobočku v Bratislave. K prevádzkam v Bory Mall a Avione pribudne značka fast foodu v Auparku.

Na chod tejto prevádzky prijal Burger King až 40 nových zamestnancov. Ich prácu uľahčí a objednávanie sprehľadní číselný systém objednávok, ktorý funguje aj v ďalších prevádzkach. Tie v budúcom roku doplnia samoobslužné kiosky. Tmavohnedý drevený dizajn výnimočne nahradí taký, ktorý vizuálne ladí a dotvára atmosféru celého food courtu v Auparku.

„Sme veľmi radi, že naša ďalšia prevádzka bude sídliť práve v bratislavskom Auparku. Je to navštevované a ľuďmi obľúbené nákupné centrum s výbornou dostupnosťou, preto sme sa rozhodli pre otvorenie tretej prevádzky práve na tomto mieste. Veríme, že naši zákazníci sa sem budú vždy radi vracať,“ uvádza Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko.

Burger King plánuje otvorenie prevádzok v ďalších mestách, najbližšie pribudne na jeseň v Košiciach.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.