Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.06.2019, 11:22

Ambasádorkou značky Tezenis sa stala Lucy Pug

Tezenis využíva spoluprácu s lokálnou slovenskou influencerkou prvýkrát.

Ambasádorkou značky Tezenis sa stala Lucy Pug
Zdroj: Tezenis

Talianska značka spodného prádla a plaviek Tezenis predstavuje svoju aktuálnu kolekciu na sezónu jar/leto 2019. Spolu s ňou prvýkrát využíva spoluprácu s lokálnou slovenskou influencerkou, ktorou je Lucy Pug. Tá sa stáva ambasádorkou značky na nasledujúce sezóny. 

Zdroj: Tezenis

​So svojou kolekciou na aktuálnu sezónu zostáva značka Tezenis verná vlastnej DNA a súčasne parafrázuje aktuálne trendy. Vzory a farby perfektne zapadajú do letného obdobia – výrazná potlač ovocia evokuje oblasť Stredozemného mora, zvieracie vzory umožnia trendy look aj na pláži, v kolekcii nechýbajú ani kontrasty tónov v kaleidoskopickom poli farieb, maxi alebo mini florálne motívy v expresívnych farbách alebo obľúbené vintage pruhy.

V kolekcii nájdeme klasické jednodielne a dvojdielne plavkové siluety. Tie jednodielne sú naviac stále horúcim trendom, trojuholníkové bikini večnou klasikou a do módy sa rozhodne znova vracajú horúce bandeaus. 

 Značka Tezenis predstavila svoju kolekciu a novú ambasádorku na Tezenis Summer Party v bratislavskom Sky Bare.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.