Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.08.2019, 08:51

Epica Awards otvára kategóriu PR Grand Prix

Rozhodnutie odráža rastúci počet prihlášok týkajúcich sa PR.

Epica Awards otvára kategóriu PR Grand Prix
Zdroj: Epica Awards

Organizátori Epica Awards oznámili, že spúšťajú PR Grand Prix. Kategória bude otvorená pre víťazov v kategórii PR, pre kampane s preukázanou vysokou úrovňou mediálneho zásahu a aj práce podľa rozhodnutia poroty.

S novou kategóriou tak bude Epica udeľovať najvyššie ocenenie Grand Prix v siedmych kategóriách: Film, Print, PR, Digitál, Design, Responsibility a Alternative.

Mark Tungate z Epica Awards k otvoreniu PR Grand Prix povedal: „V priebehu rokov sme sa vyvinuli z reklamnej ceny na niečo, čo zahŕňa každý aspekt kreatívne komunikácie. Pokiaľ ide o vstupy, zaznamenali sme nárast v počte PR kampaní, rovnako ako PR agentúr. A preto sa nám zdá vhodné dať tejto oblasti jej vlastnú veľkú cenu. Mnoho novinárov v porote Epica Awards píše o PR a práve preto, že je to ich práca, majú dobrý inštinktívny cit pre odbor.“

Prihlasovanie do Epica Awards je otvorené pre skoré prihlášky do 31. augusta. Dátum konečnej uzávierky je 7. október.

Epica Awards je svetová súťaž, ktorá ako jediná nezostavuje špecializovanú porotu, ale ceny za kreativitu v reklame udeľujú šéfredaktori z viac než 40 svetových časopisov a webov o reklame.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.