Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.08.2019, 08:40

Marek Hamšík sa stal ambasádorom značky Kia

Marek vstúpil do Kia tímu krstom crossoveru XCeed.

Marek Hamšík sa stal ambasádorom značky Kia
Zdroj: Kia

Ako informovala spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko, Marek Hamšík, úspešný futbalista a kapitán národnej futbalovej reprezentácie vstúpil do Kia tímu.

„Futbal je najpopulárnejší šport na svete. Kia sa ho snaží podporovať celosvetovo už niekoľko rokov. Ja som nesmierne rád, že na Slovensku máme tak výnimočného futbalistu akým je Marek a práve on bude patriť do nášho tímu. Verím, že vzájomné partnerstvo založené na vášní, tvrdej práci a prekonávaní výziev bude úspešné a vytvoríme spolu ďalší silný príbeh,“ povedal Marián Hoffer, generálny riaditeľ Kia Motors Sales Slovensko.

Kia a Marek majú toho, podľa slov Mariána Hoffera, spoločného viac ako by sa na prvý pohľad zdalo: „Obaja prešli dlhú cestu, ktorá ich doviedla až na vrchol; obaja majú na sebe štítok „Made in Slovakia“ a obaja sú známi svojím zmyslom pre kvalitu, detail a spoľahlivosť. Oboch spája silný príbeh.“

„Veľmi dobre viem, aká neuveriteľne ťažká je cesta neznámeho hráča na športový vrchol. Znamená to nespočetné hodiny odriekania, tvrdej práce a usilovnosti. Musíte mať však aj istú dávku šťastia, či už na tím alebo ľudí okolo seba. Mňa poháňala túžba byť lepší ako všetci ostatní. Som veľmi šťastný, že sa mi to podarilo!“ dodal Marek Hamšík.

Príbeh značky KIA je veľmi podobný. Z neznámej značky, ktorá začínala výrobou oceľových komponentov a neskôr bicyklov sa v priebehu niekoľkých rokov stal rešpektovaným hráčom v automobilovom svete.

Marek vkročil do Kia tímu krstom najnovšieho modelu z rodiny Ceed, štýlového crossoveru XCeed. Model XCeed sa vyrába na Slovensku a jeho predaj začína začiatkom septembra.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.