Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.09.2019, 14:25

Súťaž o najefektívnejšiu slovenskú reklamu zverejnila termíny. A čoskoro otvorí brány registrácie

Zároveň vás pozýva na workshop: Ako pripraviť víťaznú prihlášku.

Súťaž o najefektívnejšiu slovenskú reklamu zverejnila termíny. A čoskoro otvorí brány registrácie
Zdroj: Effie Award

Klub reklamných agentúr Slovenska  (KRAS) zverejnil prvé termíny pre národnú súťaž efektivity v marketingovej komunikácii EFFIE Awards Slovakia 2019.  

Agentúry môžu svoje práce prihlasovať do 9. októbra 2019 v prípade skorej uzávierky,  druhej uzávierky do 16. októbra 2019,  alebo až do 23. októbra 2019, na kedy je stanovený finálny deadline.

Od toho, či agentúra prácu prihlási v skorej uzávierke alebo vo finálnej, závisí aj výška poplatku za prihlásenú prácu. Agentúry, ktoré prihlasujú prácu do súťaže historicky po prvý raz, majú znížený poplatok o 50 percent.  

Prihlásiť sa môžu nielen reklamné agentúry, ale aj agentúry, ktoré pôsobia v oblasti digital, PR, event management či v oblasti mediálnej stratégie. Nakoľko je EFFIE ocenením úspešnej spolupráce agentúra – klient, ocenenie si automaticky preberá i zadávateľ.

Ak chcete vedieť, ako napísať brilantnú prihlášku, ako získať potrebné údaje a ako ich usporiadať tak, aby skutočne podporili efektivitu vašej kampane, príďte na workshop, ktorý sa koná 24. septembra v Satori Stage.

Prihláškami vás budú prevádzať Martin Woska z TRIADU, víťaznej agentúry národných i nadnárodných EFFIE a bývalí porotcovia a autori  najväčšieho počtu víťazných slovenských prihlášok Veronika RomsauerováJuraj Plánovský z Istropolitana Ogilvy a Vladimír Lefik  z Wiktor Leo Burnett.  

Počet miest je limitovaný, registrovať na workshop sa môžete e-mailom na simekova@kras.sk .

EFFIE Awards Slovakia 2019 vyvrcholí v piatok 22. novembra 2019 v priestoroch Mlynice v Bratislave, kedy sa dozvieme nielen to, kto v tomto roku vytvoril najefektívnejšiu kampaň, ale aj meno najúspešnejšej Agentúry roka, ktorú vyhlási magazín Stratégie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.