Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.09.2019, 18:50

EFFIE Awards 2019: Registrácia je otvorená. Novinkou je kategória Employer Branding

Agentúry, ktoré prihlasujú prácu do súťaže historicky po prvý raz, majú znížený poplatok o 50 percent.

EFFIE Awards 2019: Registrácia je otvorená. Novinkou je kategória Employer Branding
Zdroj: Effie Award

Klub reklamných agentúr Slovenska spustil registráciu pre národnú súťaž efektivity v marketingovej komunikácii EFFIE Awards Slovakia 2019.  Agentúry môžu svoje práce prihlasovať na stránke do 9. októbra 2019 v prípade skorej uzávierky,  druhej uzávierky do 16. októbra 2019,  alebo až do 23. októbra 2019, na kedy je stanovený finálny deadline.

Od toho, či agentúra prácu prihlási v skorej uzávierke alebo vo finálnej, závisí aj výška poplatku za prihlásenú prácu. Agentúry, ktoré prihlasujú prácu do súťaže historicky po prvý raz, majú znížený poplatok o 50 percent.  Prihlásiť sa môžu nielen reklamné agentúry, ale aj agentúry, ktoré pôsobia v oblasti digital, PR, event management či v oblasti mediálnej stratégie.

Novinkou je kategória Employer Branding, ktorá vznikla z iniciatívy portálu Profesia.sk. Je určená pre kampane, ktoré nepromujú konkrétny produkt alebo službu, ale ich cieľom je zlepšiť reputáciu spoločnosti a zefektívnenie náboru nových zamestnancom, udržanie si existujúcich, alebo promovanie spoločnosti ako atraktívneho zamestnávateľa.

Ak chcete vedieť ako napísať brilantnú prihlášku, ako získať potrebné údaje a ako ich usporiadať tak, aby skutočne podporili efektivitu vašej kampane príďte na workshop, ktorý sa koná 24. septembra v Satori Stage.

Prihláškami budú prevádzať Martin Woska z TRIADu,  víťaznej agentúry národných aj nadnárodných EFFIE a bývalí porotcovia a autori najväčšieho počtu víťazných slovenských prihlášok Veronika Romsauerová a Juraj Plánovský z Istropolitana Ogilvy a Vladimír Lefik  z Wiktor Leo Burnett.  

Počet miest je limitovaný, registrovať na workshop sa môžete e - mailom na simekova@kras.sk.

EFFIE Awards Slovakia 2019 vyvrcholí vyhlasovaním výsledkov v piatok 22. novembra 2019 v priestoroch Mlynice v Bratislave. Počas galavečera bude udelené aj ocenenie Agentúra roka, ktoré získa najúspešnejšia slovenská agentúra posledného roka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.