Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.10.2019, 12:35

Zmeny vo vedení eventovej agentúry Wondericon

Na poste CEO vystrieda Milana Kováčika doterajší kreatívny riaditeľ Ján Hromada.

Zmeny vo vedení eventovej agentúry Wondericon
Zdroj: Wondericon / Ján Hromada

Agentúra Wondericon po minuloročnej zmene názvu a presťahovaniu do nových priestoroch prichádza s ďalšími zmenami. Informovala o tom na svojom facebooku.

Zmena nastáva vo vedení agentúry, kde na poste CEO nahrádza Milana Kováčika Ján Hromada, ktorý pôsobil v agentúre desať rokov na pozíciách Inspiration Partner, Iconic Events Creator a CCO-Dream Alchemist. Nové, originálne funkcie namiesto zaužívaných agentúrnych názvov pozícií vznikli pred necelým rokom pri premenovaní agentúry z PromoLand na Wondericon. V agentúre sú tak napríklad pracovné pozície ako Idea Hunter, Strategy Initiator, Production Jedi, Booking Queen, Mover & Shaker či Technical Solution Hero.

Milan Kováčik z agentúry neodchádza, naďalej zostáva konateľom spoločnosti a bude sa venovať stratégii eventov a novým obchodným príležitostiam. 

"Zmenami v agentúre reagujeme na aktuálny eventový trh a ešte intenzívnejšie a s väčším nasadením budeme robiť všetko preto, aby sme boli pre našich klientov a subdodávateľov aj naďalej atraktívnym partnerom, s ktorým je radosť spolupracovať," uviedla agentúra na facebooku.

Agentúra prešla veľkou zmenou pred necelým rokom, 14. novembra 2018, keď zmenila názov z PromoLand na Wondericon. Hlavným motívom bolo inovovať celú firemnú identitu a prispôsobiť sa aktuálnym trendom. "Nadobudli sme pocit, že starý názov, aj keď bolo veľa ľudí naň zvyknutí, začínal byť pre nás z určitého pohľadu limitujúci. Chceli sme nastaviť firmu po vizuálnej aj strategickej stránke na ďalších 15 rokov tak, aby sme boli atraktívni hlavne pre mladé talenty, ako ich potenciálny zamestnávateľ," uviedol Milan Kováčik.

Agentúra Wondericon je členom BTL komunikačnej asociácie, platformy pre agentúry pôsobiace v oblasti event manažmentu, sales promotion a príbuzných podlinkových aktivít. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.