Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.11.2019, 08:30

Tatra banka: Zažite krásu digitálneho sveta

Novú kampaň pripravila agentúra MADE BY VACULIK.

Tatra banka: Zažite krásu digitálneho sveta
Zdroj: Youtube

Tatra banka postavila novú jesennú komunikáciu na téme digitálneho bankovníctva. Potvrdzuje tým svoju pozíciu inovačného lídra, zároveň predstavuje novú verziu mobilnej aplikácie a umožňuje všetkým ľuďom objaviť krásu digitálneho sveta prostredníctvom unikátnych služieb banky. Priamo cez mobilnú aplikáciu je možné otvoriť si účet, načerpať úver aj požiadať o kreditnú kartu.

V neustále meniacom sa svete prináša Tatra banka tú najvzácnejšiu komoditu, ktorú každý z nás potrebuje a tou je čas.

Kampaň kreatívne pripravila agentúra MADE BY VACULIK. Vizuálny štýl režiséra Petra Ehrenbergera je v tejto kampani výrazný rovnako ako v minulom roku, aj tentokrát je v reklame výrazný kasting a hudba, ktorú skomponoval Viliam Béreš zo štúdia BANG.

Cieľom kampane je budovať digitálnu propozíciu značky Tatra banka a výrazne sa vizuálne odlišovať. Kampaň prebieha v televízií, v rámci OOH a online.

„Život nám bude prinášať čoraz viac meniacich sa vecí a to je krásne. Pred viac ako 10 rokmi sme si stanovili náš brand promise – Innovation Leadership. Vtedy sme boli enfant terrible, teraz to rieši každý. A tak to má byť. Máme tú výhodu, že sme si dokázali prejsť rôznymi skúsenosťami, veľa sme sa naučili a dnes sme vnímaní ako najatraktívnejšia banka pre klientov vo veku okolo 20 rokov. Chceme sa stále veľa učiť, odchytávať trendy a posúvať hranice bankovníctva. Aktuálne sme získali od prestížneho magazínu Global Finance v New Yorku ocenenie Najinovatívnejšia digitálna banka na svete, čo je neskutočný pocit radosti a pokory zároveň. Je to krásna cesta a ja ďakujem všetkým svojim múdrym kolegom a partnerom na strane agentúr, ktorí sú toho s nami súčasťou,“ hovorí o novej kampani Milada Halová, riaditeľka odboru komunikácie a stratégie značiek Tatra banka a Raiffeisen banka.

Vizitka kampane:

 Klient: Tatra banka
Agentúra: MADE BY VACULIK
 Creative director: Peter Ižo
Art director: Branislav Mladý
Copywriter: Marek Konečný
Account manager: Katarína Arbe
Strategy: Adam Horecký, Marek Krištof
Produkcia: EALLIN NOMAD
Réžia: Pepe Ehrenberger
Kamera: Martin Chlpík
Hudba: Viliam Béreš/BANG
Photo: Matúš Bence

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.