Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.11.2019, 08:48

John Lewis predstavil vianočnú reklamu

Je roztomilým príbehom dráčika Edgara.

John Lewis predstavil vianočnú reklamu
Zdroj: Youtube

Na reklamy obchodného reťazca John Lewis každoročne čaká celá reklamná brandža. Značka sa za posledné roky stala najžiadanejším zadávateľom reklamy. Špeciálne na Vianoce je tento hype ešte intenzívnejší. 

Reklamný spot je tento rok príbehom dráčika s menom Edgar, ktorý väčšinu detských zimných aktivít zničí plameňmi, ktoré vypúšťa, keď sa teší. 

Viac ako dvojminútové video, ktoré John Lewis pripravil v spolupráci s Waitrose & Partners končí happy endom. O kreatívu vianočnej reklamy sa postarala agentúra adam&eveDDB.

Minulý rok venoval John Lewis svoju vianočnú reklamu Eltonovi Johnovi. Vo viac ako dvojminútovom príbehu sa chronologicky pozeráme na jeho život, až sa do okamihu vianočného rána, kedy ako malý chlapec dostal klavír. To je tá sila darčeku, ktorý mu zmenil život.

V roku 2017 bola hlavnou postavou animovaná postavička Moz, ktorá svojou prítomnosťou v detskej izbe skrátila čakanie na Vianoce Joemu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.