Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
26.11.2019, 13:15

Agentúra Elite Solutions sa stala skokanom roka 2019

Podarilo sa jej pozbierať najviac ocenení na Effie a úspech zožala aj na Zlatom klinci a Hodnoteniach Stratégií.

Agentúra Elite Solutions sa stala skokanom roka 2019
Zdroj: archív

Ceny za najefektívnejšie a najkreatívnejšie reklamy za rok 2019 sú rozdané. Agentúrou roka 2019 aj Agentúrou večera na Zlatom klinci 2019 sa stala najúspešnejšia slovenská agentúra TRIAD.

Elite Solutions si síce v rebríčku top troch najúspešnejších slovenských agentúr neobsadil miesto, ale iba 19 bodov mu chýbalo k tomu, aby sa vyrovnal Istropolitane Ogilvy, ktorej s 1380 bodmi patrí tretia priečka.

Ak hovoríme o rebríčku Effie Awards 2019, tu už agentúra Elite Solutions svoje miesto má. S počtom 810 bodov sa umiestnila na druhom mieste a získala iba o 10 bodov menej ako víťazný TRIAD.

Effie Awards

Zo štyroch želiezok v ohni premenila agentúra tri na ocenenie Effie. Agentúra získala na tohtoročnom 21. ročníku súťaže efektivity najviac kovov spomedzi všetkých agentúr. Porota sa rozhodla udeliť jej Striebornú effie v kategórii Dobročinný marketing a Bronzovú effie v kategórii Small Budgets za kampaň Adoptuj si posteľ.

​Druhý bronz si agentúra z bratislavskej Mlynice odniesla za kampaň Nebuď pirát, ktorá bola ocenená v kategórii Digital.

Zlatý klinec

Kampaň Nebuď pirát, ktorú agentúra spustila mesiac pred odoslaním prihlášky do súťaže Zlatý klinec, si zo súťaže napokon odniesla zlaté ocenenie, dva Strieborné a tri Bronzové klince.

Ostatné tri ocenenia, z celkového počtu deväť Klincov, získal Elite taktiež za prácu pre klienta O2 Slovakia. Striebro a dva Bronzové klince dostala práca Bez okuliarov tomu niečo chýba.

Hodnotenie Stratégií

Elite Solutions si niekoľko bodov do Agentúry roka pripísal aj vďaka bodom z Hodnotenia Stratégií. Kampaň Nebuď pirát v súťaži získala dve prvé miesta v kategórii Kampaň a PR, druhé miesto v kategórii Digital - influencer marketing a tretie v kategórii Digital -Social media.

​Agentúra Elite Solutions zožala úspech krátko po tom, ako sa v auguste 2019 stala členom Klubu reklamných agentúr Slovenska (KRAS-u).

„Počas 8 rokov v Elite Solutions, ktoré si ja osobne v agentúre pamätám, sa vďaka tvrdej práci, nadšeniu a skvelej partii ľudí okolo, či už bývalých alebo súčasných Eliťákov, tešíme neustálemu progresu. Súčasťou tejto cesty nie sú len klientské projekty, ale aj aktivity, ktoré vyvíjame ako člen ADMA či v Rade pre reklamu. Veľmi sa tešíme, že k nim pribudne aj členstvo v KRAS-e. Klub reklamných agentúr Slovenska považujeme za stálicu a dôležitú organizáciu na reklamnom trhu, ktorá na Slovensku združuje tie najlepšie agentúry a je nám veľkou cťou a potešením, že sa k nim môžeme zaradiť, ” vyjadril sa po vstupe do KRAS-u Client Service Director Marián Hlinka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.