Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.11.2019, 09:51

Značka McCafé porazila Starbucks či Costa Coffe. Získala prvenstvo v prieskume Dôveryhodné značky pre rok 2019

V kategórii Kaviarne je najdôveryhodnejšou značkou.

Značka McCafé porazila Starbucks či Costa Coffe. Získala prvenstvo v prieskume Dôveryhodné značky pre rok 2019
Zdroj: McDonalds

Návštevníci kaviarní na Slovensku najviac dôverujú značke McCafé, ktorá je súčasťou siete reštaurácií McDonald´s na Slovensku. Aktuálne spoločnosť McDonald´s prevádzkuje 31 reštaurácií, pričom 24 z nich disponuje kaviarenskou časťou McCafé. 

Značka McCafé bola ohodnotená ako Najdôveryhodnejšia značka 2019 v kategórii Kaviarne, čím porazila Starbucks, Costa Coffe, či Cross Cafe. Kaviarne McCafé ponúkajú svojim zákazníkom nielen viacero  druhov čerstvej kávy, ale i studené nápoje, čaje, či dezerty, ktoré sa sezónne obmieňajú. „K najobľúbenejšej káve patrí Cappuccino a z dezertov vyniká jahodový Cheese Cake. Obľube sa tešia aj naše jedinečné a zdravé Smoothies, vždy čerstvo rozmixované z rôznych druhov ovocia i zeleniny,“ hovorí Lucia Poláčeková, PR Supervízor pre McDonald´s na Slovensku.

„Veríme, že naši zákazníci oceňujú aj náš zodpovedný prístup k výberu surovín a dodávateľom. Získanie ocenenia je pre nás veľkým zadosťučinením za kvalitu produktov i služieb nami prevádzkovaných kaviarní. O to väčšiu radosť máme z toho, že o tom rozhodli zákazníci na základe ich osobných skúseností,“ dodala L. Poláčeková.

Dôveryhodné značky sú jediným marketingovým programom na slovenskom trhu, ktorý monitoruje a oceňuje značky, ktorým spotrebitelia najviac dôverujú. Do ankety sa počas leta a jesene 2019 zapojilo 2 000 slovenských spotrebiteľov, ktorí rozhodovali až v 40 kategóriách o najsilnejších značkách na trhu za rok 2019.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.