Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.12.2019, 15:30

Slovenská agentúra zabodovala v medzinárodnej súťaži o eventového Oscara

Eventová agentúra CREATIVE PRO si odniesla bronz zo súťaže Bea World.

Slovenská agentúra zabodovala v medzinárodnej súťaži o eventového Oscara
Zdroj: Creative PRO

Medzinárodný festival Bea World vyvyvrcholil v soboru 30. novembra v Miláne slávnostným odovzdávaním „eventových Oscarov“. Súťaž oceňuje eventy a live komunikácie, ktoré sú nielen inovatívne a kreatívne, ale aj efektívne a prekračujú svoje dlhodobé komunikačné, marketingové a obchodné ciele. 

Slovenská agentúra CREATIVE PRO sa v súťaži Bea World umiestňuje od roku 2013 v užšom výbere so svojimi prácami a na konte má už 8 ocenení. Tento rok uspela v súboji o renomované ocenenia Elephant Awards v konkurencii 30 krajín sveta. 

Zdroj: Creative PRO

​Bronzového slona si odniesla za konferenciu FutureNow. "Unikátna konferencia je originálna svojím eventovým dizajnom. Bola navrhnutá tak, aby poskytla priestor na prezentácie, workshopy, Expo, Start-Up Awards a samozrejme networking,“ približuje Štefan Kozák, Group Managing Director CREATIVE PRO..

Pozrite si video:

Najviac prihlášok do tohto ročníka Bea World poslalo Taliansko, Nemecko, Belgicko, Španielsko, India a Rusko. Do súťaže sa zapojilo viacero ďalších mimoeurópskych krajín vrátane Austrálie, Brazílie, Číny, Izraela, Kataru, Spojených arabských emirátov a USA.

​Projekty v súťaži posudzovala medzinárodná porota na čele s Alexandrom Safonovom z Ruska, ktorý pôsobí na pozícii Global Event Director v Oriflame. Slovensko malo v porote tiež zastúpenie, práce v onilne hlasovaní vyberala Andrea Danihelová, hovorkyňa a riaditeľka oddelenia komunikácie VSE Holding Group. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.