Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.12.2019, 15:20

HOPIN vyslal na bratislavské cesty vianočné taxíky. Šoférmi jedného z nich sú aj známe osobnosti

Charitatívnu akciu organizuje Nadácia Pontis.

HOPIN vyslal na bratislavské cesty vianočné taxíky. Šoférmi jedného z nich sú aj známe osobnosti
Zdroj: Hopin

Od dnes jazdia v hlavnom meste vianočné taxíky so špeciálne upraveným interiérom - nad dverami nájdu zákazníci vianočné ornamenty a celkovú atmosféru dopĺňajú vianočné melódie a množstvo vianočných dekorácií. 

Zdroj: Hopin

​Vo štvrtok odštartuje v jednom z vianočných taxíkov charitatívna akcia organizovaná Nadáciou Pontis. Ak si záujemca v aplikácii vyberie taxík s ikonkou saní, môže sa nechať za dobrovoľný príspevok odviezť osobnosťami ako Táňa Pauhofová, Braňo Deák, Juraj Bača, Zuzana Vačková a ďalší. Výťažok z darov poputuje na projekty z Dobrej krajiny.

Zdroj: Hopin

Záujemcovia sa budú môcť vianočnými taxíkmi odviezť do konca sviatkov. Privolať si ich môžu cez HOPIN aplikáciu, v ktorej sú označené špeciálnou ikonkou – logom HOPINu s vianočnou čapicou. Rovnako sú taxíky označené aj zvonka.

Vianoce by mali byť časom pokoja a pohody. Veríme, že aj uponáhľaní cestujúci zabudnú na stres v momente, ako nasadnú do našich vianočných taxíkov, keďže tie ponúknu skutočne netradičný pocit. Budeme radi, ak sa nám okrem budovania vianočnej atmosféry podarí aj pomôcť dobrej veci,“ uviedol Martin Baran, zakladateľ a spolumajiteľ HOPINu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.