Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.12.2019, 16:15

Personálne zmeny v Prvej stavebnej sporiteľni. Po roku odchádza marketingový riaditeľ

Robert Juriš končí svoje pôsobenie v PSS ku koncu decembra.

Personálne zmeny v Prvej stavebnej sporiteľni. Po roku odchádza marketingový riaditeľ
Zdroj: archív

V Prvej stavebnej sporiteľne nastáva zmena na pozícii marketingu. Vo funkcii podľa informácií Stratégií v decembri končí Robert Juriš, ktorý od januára tohto roku viedol úsek marketingu. Juriš pôsobil v Prvej stavebnej sporiteľni na marketingovom oddelení, viedol odbor reklamy a PR. Na pozícii vystriedal v januári tohto roka Martina Ranušu.

Úsek marketingu zastrešuje komplexnú marketingovú komunikáciu najväčšej stavebnej sporiteľne na Slovensku. Do portfólia jeho činností patrí reklama, PR, CRM a manažment produktu.

Prvá stavebná sporiteľňa prešla v septembri turbulentnými zmenami na najvyšších postoch v spoločnosti. Akcionári odvolali predsedu predstavenstva Imricha Béreša stojaceho na čele spoločnosti od roku 2004 a a člena predstavenstva Ericha Feixa. Na pomery vo finančnom svete s pomerne tvrdým odôvodnením. „Dôvodom tohto kroku je strata dôvery zo strany akcionárov voči už spomenutým bývalým členom predstavenstva,“ povedal pre HNonline Maroš Havran, poverený komunikáciou za PSS. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.