Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.01.2020, 09:50

Burger King ponúka princovi Harrymu a jeho manželke Meghan novú korunu

„Pracujte ako tisíce ľudí a svoje prvé kariérne kroky urobte s nami,“ oslovuje vojvodov zo Sussexu.

Burger King ponúka princovi Harrymu a jeho manželke Meghan novú korunu
Zdroj: Clarin

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu oznámili minulý týždeň na Instagrame, že sa vzdávajú svojej úlohy "vysoko postavených" členov kráľovskej rodiny. Britský princ a jeho manželka Meghan sa rozhodli, že začnú pracovať, aby sa stali finančne nazávislými. 

"Máme v úmysle vzdať sa úlohy 'popredných' členov kráľovskej rodiny a pracovať, aby sme sa stali finančne nezávislými, zatiaľ čo budeme naďalej plne podporovať Jej Veličenstvo kráľovnú," uviedli Harry a Meghan vo vyhlásení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Oznam sa okamžite dostal do médií po celom svete a novinka sa stala mimoriadnou správou. Argentínsky Burger King sa rozhodol na novinku reagovať a spoločne s agentúrou HOY oslovili vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu v jedných z hlavných argentískych novín Clarin.

Zdroj: The Drum

Vážení vojvodovia,

Ak hľadáte prácu, máme pre vás novú korunu.

Zistili sme, že vojvoda a vojvodkyňa sa rozhodli vzdať svojich úloh v kráľovskej rodine a budú sa usilovať o finančnú nezávislosť.

Máme pre Vás teda návrh: pracujte ako tisíce ľudí a svoje prvé pracovné kroky urobte s nami.

Vieme, že Vám koruna perfektne sadne. Po mnohých rokoch ako vojvodovia, je tiež čas začať jesť ako králi.

Na konci „listu“ bol vložený kód, ktorý po naskenovaní presmeroval na stránku pre zamestnancov Burger Kingu.  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.