Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.02.2020, 12:10

PS:Digital a PS:Events majú novú pobočku PS:Sunrise

Agentúra pôsobí v Košiciach.

PS:Digital a PS:Events majú novú pobočku PS:Sunrise
Zdroj: PS:Sunrise

Začiatkom roka vznikla nová marketingová agentúra s názvom PS:Sunrise, ktorá je „najmladšou sestrou“ agentúr PS:Digital a PS:Events. Ide o novú fullservisovú digitálnu a eventovú agentúru, ktorá pôsobí v Košiciach.

Zdroj: PS

​„Som predvedčený, že toto prepojenie a know-how PS:Digital a PS:Events v oblasti digitálneho marketingu, organizácie a bezpečnosti eventov môže prostredníctvom PS:Sunrise obohatiť marketingový trh v Košiciach a priniesť klientom nové možnosti pre ich digitálne kampane a marketingové eventy,“ hovorí Peter Šebo, zakladateľ PS:Digital a spolumajiteľ PS:Events a PS:Sunrise.

Teraz môžeme flexibilnejšie reagovať na potreby klientov na východe Slovenska. Naším cieľom je im prinášať vysokú úroveň kvality digitálu aj eventov,“ dopĺňa Barbora Okruhľanská, ktorá sa stala Managing Directorkou PS:Sunrise.

Zdroj: PS

​Barbora Okruhľanská pôsobí v marketingu viac ako desať rokov. Od roku 2009 pracovala ako odborná redaktorka v mesačníku Stratégie (rubriky Reklama a Digital), potom ako marketingová špecialistka a koordinátorka Academic Programu v softvérovej spoločnosti SAS Slovakia. Má skúsenosti s prácou v neziskovom sektore, s organizáciou a manažovaním podujatí a rôznych projektov. Počas materskej dovolenky sa v Košiciach venovala redakčnej činnosti a prednášaniu o mediálnej výchove v digitálnom svete. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.