Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.02.2020, 10:02

Agentúra Respect APP posilňuje vedenie digitálu

Michaela Martonová sa stala novou Head of Digital.

Agentúra Respect APP posilňuje vedenie digitálu
Zdroj: archív

Oddelenie digital marketingu v agentúre Respect APP sa stará o existujúcich klientov a pripravuje digitálne marketingové stratégie do tendrov. Od februára 2020 ho vedie Michaela Martonová, ktorá v agentúre pôsobí už rok.

​Michaela pracovala vyše 2,5 roka v agentúre Diorama. Z pozície Account Manager viedla digitálne projekty pre klientov Generali a HB Reavis. Pričom s nástrojom Nomi pre HB Reavis sa agentúre podarilo vyhrať v súťaži Digital Communication Awards. Okrem toho Michaela spustila desiatky webov, kampaní na sociálnych sieťach či službu Penfriends.

V Respect APP Michaela pracuje na online kampaniach a digitálnych stratégiach pre viacerých klientov, medzi ktorými je aj Prvá stavebná sporiteľňa.

Michaela všetkým známa ako Miš má jasnú víziu: "Začínať na digitále a potom sa dostať k 360-tkovým kampaniam bolo pre mňa veľkou školou. Aktuálne je mojou ambíciou v Respect APP vytvárať kampane, v ktorých je digitál prítomný od prvého briefu, úplne organicky. Tak, aby výsledné riešenie fungovalo, použité média sa navzájom podporovali a napĺňali komunikačné aj biznisové ciele klienta. Či už sú to sociálne siete, obsahový marketing, performance alebo influenceri. Najdôležitejšie je, aby v kampani dávali zmysel."

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.