Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.03.2020, 11:45

Oriflame Slovensko má nového generálneho riaditeľa. Stal sa ním Ivo Kalík

Zodpovedný bude za slovenský aj český trh. Manažment sa presúva do Prahy.

Oriflame Slovensko má nového generálneho riaditeľa. Stal sa ním Ivo Kalík
Zdroj: Ivo Kalík, generálny riaditeľ Oriflame Česko a Oriflame Slovensko

Novým generálnym riaditeľom Oriflame Slovensko sa stal Ivo Kalík. Na pozícii nahradil Jonasa Haeggqvista a zároveň sa stal generálnym riaditeľom pre Oriflame v Slovenskej aj v Českej republlike.

Ivo Kalík bude zodpovedný za oba trhy so základňou v Prahe, kde bude po novom sídliť aj spoločný manažment pre spoločnosti Oriflame Česko a Oriflame Slovensko.

Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti finančníctva a manažmentu získal vo Veľkej Británii, Latinskej Amerike a v krajinách strednej a juhovýchodnej Európy. Na týchto trhoch pôsobil 20 rokov v britskej finančnej skupine International Personal Finance, kde získal skúsenosti v oblasti vedenia ľudí, budovania tímov a mal možnosť pracovať a cestovať s rodinou po celom svete. Tiež pôsobil ako generálny riaditeľ spoločnosti Provident Financial Group v Rumunsku, Bulharsku, Španielsku, na Slovensku a v Mexiku.

V roku 2018 sa spolu so svojou rodinou vrátil do Českej republiky a v októbri 2019 nastúpil do spoločnosti Oriflame na pozíciu generálneho riaditeľa za Českú republiku a od konca februára 2020 aj za Slovenskú republiku.

Na pozícii generálneho riaditeľa Oriflame Slovensko nahrádza Jonasa Haeggqvista, ktorý po 10 rokoch práce pre Oriflame, z toho 3 rokoch pôsobenia na Slovensku, zo spoločnosti odišiel. Teší sa, že Ivo Kalík bude v dobre započatej práci na slovenskom trhu pokračovať.

Oriflame je švédska kozmetická spoločnosť, ktorá sa zaoberá priamym predajom. Pracuje vo viac ako 60 krajinách sveta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.