Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.03.2020, 11:02

Vznikla iniciatíva DomaJedz.sk. Podporuje gastro prevádzky

Na stránke sa dozviete informácie o všetkých prevádzkach a možnostiach doručenia jedla.

Vznikla iniciatíva DomaJedz.sk. Podporuje gastro prevádzky
Zdroj: DomaJjedz.sk

Nikto nevie, ako dlho bude pandémia koronavírusu trvať, už teraz je však jasné, že pre stovky podnikateľov môže mať likvidačné následky. Jednými z najviac ohrozených sú gastro podniky, ktoré dnes vzhľadom na sprísňujúce sa štátne opatrenia zívajú prázdnotou.


„Slovenský startup TRIFFT preto prichádza s iniciatívou DomaJedz.sk, ktorej cieľom je obohatiť súčasnú ponuku donáškových služieb o gastro prevádzky, ktoré s tým doteraz nepočítali, no v aktuálnej situácii je to pre nich jediný sposôb ako neprísť o zákazníkov či prepúšťať zamestnancov. Zároveň, ide aj o motiváciu spoločnosti zabezpečovať si jedlo zodpovedným a bezpečným spôsobom tak, aby sa k nemu dostali z pohodlia svojich domovov,“
hovorí šéf produktu TRIFFT Peter Horváth.

Zdroj: Domajedz.sk

​Snahou projektu, ktorý oficiálne podporili spoločnosti ako Microsoft či Exponea poskytnutím svojich produktov a ľudských zdrojov, je združenie čo najväčšieho počtu všetkých foriem donáškových služieb, ktoré sú zákazníkom k dispozícii aj počas núdzového režimu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.