Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.03.2020, 13:05 Aktualizované dňa 22.03.2020 o 07:40

Kaufland a Lidl zavádzajú ďalšie ochranné opatrenia. Pridáva sa aj Billa

Novými opatreniami chcú zvýšiť ochranu zdravia svojich zamestnancov a zákazníkov.

Kaufland a Lidl zavádzajú ďalšie ochranné opatrenia. Pridáva sa aj Billa
Zdroj: Lidl

Kaufland a Lidl v záujme ochrany zdravia svojich zamestnancov a zákazníkov zavádzajú vo všetkých predajniach ďalšie preventívne opatrenia.

Obidva obchodné reťazce budú v najbližších dňoch inštalovať ochranné plexisklá pri pokladniach, ktoré zabránia priamemu kontaktu pokladníkov so zákazníkmi.

Na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti a dostatočného odstupu v pokladničnej zóne budú upozorňovať zákazníkov nálepky na zemi.

Zdroj: Kaufland

O nových preventívnych opatreniach informovali oba reťazce na svojich facebookových profiloch. Tiež prosia svojich zákazníkov, aby dodržiavali hygienické opatrenia a nevstupovali do predajní bez rúška alebo inej ochrany nosa a úst. „Nosiť rúško nie je hanba a držať odstup znamená držať spolu,“ píše Kaufland.

Aktualizácia: Ochranné plexisklá v pokladničnej zóne bude postupne inštalovať aj obchodný reťazec Billa. Informoval o tom v sobotu podvečer na svojom facebooku.

Zdroj: Billa Slovensko

​Koncom týždňa zaviedli Kaufland, Lidl, Tesco a Billa tiež nákupné hodiny vyhradené na prednostné nakupovanie seniorov, podrobnosti si môžete prečítať v tomto článku:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.