Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
23.03.2020, 14:45

Alza začala predávať trvanlivé potraviny

Ponuka je teraz platná len pre Českú republiku, spoločnosť uviedla, že pracuje na zahájení predaja aj na Slovensku.

Alza začala predávať trvanlivé potraviny

Alza v súčasnej situácii pomáha všetkým, ktorí nakupujú z domu a historicky prvýkrát po 25 rokoch ponúka vybrané trvanlivé potraviny. Snažia sa tak vyhovieť požiadavke svojich zákazníkov so záujmom o bezkontaktné doručenie potravín a možnosť nakúpiť pre svojich rodičov a prarodičia na diaľku s doručením až domov.

​"Uvedomujeme si, že nakupovanie cez internet teraz môže pomôcť všetkým domácnostiam lepšie dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia. Hoci aj v Alze prechádzame extrémne náročným obdobím, kedy sú všetky systémy maximálne zaťažené, snažíme sa zákazníkom čo najviac pomôcť a vyjsť im v ústrety nielen bezpečnostnými opatreniami, ale aj rozšírením ponuky, ktorá u nás nie je bežná,"uviedol Petr Bena, obchodný riaditeľ Alza.

Firma ponúka položky ako ryža, cestoviny, múka, konzervy (morčacie mäso,lečo s klobásou, maďarský guláš, atď), cereálie, strukoviny, sója, sterilizovaná zelenina a ďalšie. Sortiment sa bude v nadchádzajúcich dňoch rozširovať o ďalšie druhy trvanlivých potravín. Zaradené sú iba vybrané produkty, ktoré je technologická jednotka na trhu schopná skladovať v požadovaných podmienkach a prepravovať k zákazníkom štandardnou cestou bez nutnosti chladenia či iného špeciálneho režimu.

Okrem noviniek firma do predaja zaradila aj skôr ponúkané produkty- káva, zdravá výživa, jedlo na cesty, detská výživa, doplnky stravy (vitamíny, minerály), športovú alebo alternatívnu stravu. Celkovo tak sortiment teraz obsahuje viac ako 1 200 druhov tovaru.

Ponuka trvanlivých potravín je teraz platná len pre Českú republiku, však spoločnosť pracuje na zahájení predaja aj na Slovensku. Nákup tohto sortimentu je možné kombinovať s bežnými nákupmi na Alze a možno ich vyzdvihovať aj v širokej sieti AlzaBoxov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.