Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.04.2020, 06:00

Oslavujte narodeniny so Šokom a Čekym. Virtuálnu párty vám pripraví Šariš

Cieľom aktivity je spájať ľudí po celom Slovensku.

Oslavujte narodeniny so Šokom a Čekym. Virtuálnu párty vám pripraví Šariš
Zdroj: Šariš

Keďže narodeniny by nemal nikto oslavovať sám, značka Šariš a jej dlhoroční ambasádori komik Juraj Šoko Tabaček a hudobník Marián Čekovský už oddnes pripravili pre aprílových oslávencov špeciálne narodeninové prekvapenie.

Tým bude veľká hromadná narodeninová párty na sociálnych sieťach pre všetkých oslávencov. V dnešnom svete nám online trendy umožňujú spájať sa spolu jednoducho, kedykoľvek a kdekoľvek. „Sociálne siete dnes využívame už naozaj skoro všetci. Ich veľkým plus je, že dokážu ľudí spájať presne tak, ako to robí pivo Šariš. Tak prečo si takto neužiť aj skvelú narodeninovú oslavu?“ povedal herec a komik Juraj Šoko Tabaček.


Počas apríla si budú môcť všetci narodeninoví oslávenci každý štvrtok od 18:00 hod. pripiť a vychutnať si špeciálne narodeninové živé vystúpenia s iskrou instagramových profiloch oboch ambasádorov. O zábavu sa postará Šoko, ktorý si pripraví stand-up a hudobným vystúpením zasa oslávencov o týždeň poteší Čeky.

Živé vysielanie je tiež pripravené pre všetkých, ktorí by si chceli aspoň na chvíľu vydýchnuť, spríjemniť si večer alebo si užiť oslavu so svojimi blízkymi. A aby sa všetci oslávenci cítili naozaj výnimočne, nebude chýbať ani spoločné štrngnutie a sfúknutie narodeninových sviečok. 

Od 14. apríla bude navyše vo Fun rádiu osobne gratulovať aj moderátorská dvojica Junior a Marcel. Počas Rannej šou niektorým z nich zatelefonujú a zablahoželajú im k sviatku. Dôležité bude, aby oslávencov nominoval vždy niekto z priateľov alebo rodiny. Oslávenec okrem gratulácie získa aj malú pozornosť od Šariša pre spríjemnenie svojho veľkého dňa.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.