Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
14.04.2020, 17:10

Zlatý Bažant podporí slovenských umelcov na prvom virtuálnom festivale

Festival Plody Doby má za cieľ pomôcť umelcom v neľahkých časoch.

Zlatý Bažant podporí slovenských umelcov na prvom virtuálnom festivale
Zdroj: Plodydoby.sk

Značka Zlatý Bažant je fanúšikom kultúry a umenia, dlhoročne ho podporuje a rada prináša širokému publiku. Vo svojej tradícii pokračuje, tentokrát v spojení s virtuálnym festivalom Plody Doby.  

Verejnosť sa tak môže tešiť na atraktívne vystúpenia známych kapiel a interpretov, ako napríklad: Andrej Šeban, Vec & Škrupo live, Walter Schnitzelsson, Chiki Liki Tu-a, Milan André, Longital, Bert & Friends, Katarzia či Darkness Positive.  

Online vystúpenia si bude možné zdarma vychutnať vo vysokej kvalite priamo v pohodlí našich domácností alebo sa k nim kedykoľvek vrátiť prostredníctvom vznikajúcej platformy Plody Doby. Prvý koncert uvidíte v utorok 21. apríla 2020. 

„Sme veľmi radi, že značka Zlatý Bažant sa stala súčasťou tohto jedinečného projektu, vďaka ktorému prinesieme originálne zážitky slovenských umelcov priamo do slovenských domácností. Veríme, že tak rozveselíme celé Slovensko v týchto náročných časoch a spríjemníme si chvíle v spoločnosti umelcov, kým sa v zdraví budeme môcť opäť vybrať na ich koncert aj s naším obľúbeným prípitkom: Na zdravie, Slovensko!, “ hovorí Peter Tureček, Brand Manager značky.

Virtuálny festival Plody Doby má za cieľ pomôcť slovenským umelcom v neľahkých časoch. Ako vieme, vplyvom aktuálnych obmedzení nemôžu  prezentovať svoje umenie na doskách čo znamenajú svet či v koncertných sálach. Pre mnohých umelcov, organizátorov podujatí, či kultúrne centrá znamená zrušenie podujatí existenčný problém, s ktorým sa budú musieť vysporiadať. 

Podpora spočíva aj v zakúpením symbolickej pamätnej vstupenky na festivalovej webovej stránke.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.