Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.04.2020, 09:45

Tatra banka aj Raiffeisen banka s kreatívnou posilou THIS IS LOCCO

Agentúra sa postará o digitálne kampane značiek.

Tatra banka aj Raiffeisen banka s kreatívnou posilou THIS IS LOCCO
Zdroj: This is Locco

Po dvoch víťazných tendroch sa THIS IS LOCCO stáva súčasťou portfólia agentúr Tatra banky a Raiffeisen banky. Agentúra bude pre obidve značky zastrešovať najmä digitálne kampane. 

„Vážime si, že THIS IS LOCCO posilní náš okruh digitálnych agentúr. Ich prístup, rozmýšľanie, a spôsob navnímania oboch značiek, ako aj ich ľudská energia boli natoľko blízke nášmu DNA, akoby s nami už niekoľko rokov spolupracovali," hovorí Milada Halová, riaditeľka odboru komunikácie a stratégie oboch značiek.

Tatra banka sa už dlhšie pozicionuje ako „digitálna banka“ a tak je spojenie s čerstvým držiteľom ocenenia TOP agentúra Digital Pie 2020 prirodzeným krokom.

„Uspieť v oboch náročných tendroch bol pre nás prvý krok. Teraz chceme naďalej dokazovať, že vieme vždy priniesť unikátne riešenie, inovatívny pohľad a samozrejme bezchybný servis. Práca pre Tatra banku a Raiffeisen banku je pre nás veľká výzva, ale vzhľadom na predchádzajúce nemalé skúsenosti v tomto segmente je naše sebavedomie na mieste. Zároveň bolo veľmi príjemné už na prvých stretnutiach zistiť, že máme s klientom veľa podobných názorov. O to viac sa na spoluprácu tešíme a klientom ďakujeme za dôveru, ktorú nám výberom našej agentúry prejavili. A v neposlednom rade, chcem poďakovať aj nášmu tímu, bez ktorého by som teraz nepísal tento text,“ komentuje víťazstvo v tendri Rasťo Bahurinský, CEO THIS IS LOCCO.

Pre agentúru nejde o nový segment. Po Sberbanke a VÚB banke ide už o tretieho bankového klienta v histórii agentúry. Aktuálne už THIS IS LOCCO pracuje na niektorých zadaniach.

Agentúra MADE BY VACULIK naďalej zostáva kreatívnou agentúrou pre Tatra banku aj Raiffeisen banku. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.