Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.05.2020, 21:45

Chýba vám návšteva kina, krčmy alebo festival? Zapáľte si sviečku s ich vôňou

Britský výrobca vonných sviečok prichádza s netradičnou kolekciou.

Chýba vám návšteva kina, krčmy alebo festival? Zapáľte si sviečku s ich vôňou
Zdroj: Earl of East

Vôňa domova nám v čase karantény nechýba a nepotrebujeme si ju pripomínať zapálením vonnej sviečky. Chýbajú nám skôr návštevy kina, návšteva krčiem s priateľmi a počas leta nezažijeme ani hudobné festivaly

Britská značka Earl of East preto prichádza s limitovanou kolekciou troch sviečok Scents of Normality, ktoré voňajú po pukancoch, zvetranom pive, spotených telách či popole z cigariet.

​Základ festivalovej sviečky je zmesou kvetinovej vône pokosenej trávy, spálenej pokožky, cideru zohriateho na slnku a závanom z prenosných toaliet. Hrot vône tvorí spojenie burgeru a cukrovej vaty, ktoré pozvoľna prechádzajú v pachy neumytých vlasov a prepoteného spacáku. Celý buket je previazaný stužkou sladkého dymu z marihuanovej cigarety, uvádza výrobca v opise tejto sviečky.

Zdroj: Earl of East

​Sviečka s vônou kina sľubuje fúziu popcornu, hot dogu, sladkých cukríkov a prepašovaného kurčaťa, a to všetko zahalené závanom klimatizovaného vzduchu.

Zdroj: Earl of East

​Tretia sviečka evokuje vôňu klasickej britskej krčmy. Základom je pach rozliateho piva, pomády do vlasov a prepáleného oleja na drevenom nábytku a v lepkavom koberci. Hrot vône tvorí závan citrónového bloku z pisoára a zatuchnutý popol z cigariet. Silne pripomína odor starého opilca.

Zdroj: Earl of East

​Limitovanú edíciu troch sviečok navrhla agentúra Uncommon Creative Studio. Jedna stojí 45 libier, príjmy z ich predaja venuje spoločnosť na charitu na podporu ľudí, ktorí kvôli koronakríze stratili prácu. Predaj podporuje aj outdoorová reklama.

Zdroj: Earl of East

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.