Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.05.2020, 12:50

Donášková služba Wolt sa rozrastá, po Bratislave spúšťa aj Košice

Doručovať bude exkluzívne aj z McDonald’s.

Donášková služba Wolt sa rozrastá, po Bratislave spúšťa aj Košice
Zdroj: Wolt

Donášková služba Wolt sa rozhodla rozšíriť svoje služby do metropoly východu a 28.mája o 10:30 spúšťa svoju prevádzku v Košiciach. Zákazníci si budú môcť jedlo objednať v rámci viacerých lokalít, doručené ho budú mať do pol hodiny. V aktuálnom období Wolt doručuje všetky objednávky automaticky bezkontaktne.

O Košiciach ako o perspektívnom mieste na expanziu rozhodlo viacero faktorov. “Košice sa neustále vyvíjajú a ekonomicky prosperujú. Sídli tam viacero vysokých škôl a výrazné zastúpenie majú aj IT firmy. Miestna gastronomická scéna posledných pár rokov neustále zlepšuje svoju kvalitu. Centrum mesta je navyše dobre prispôsobené jazde na bicykli,” vysvetľuje Jan Foret, generálny manažér Woltu pre Slovensko a Českú republiku.

Rovnako ako v Bratislave, aj v Košiciach prechádzal výber reštaurácií prísnym hodnotením. “Reštaurácie sa snažíme vyberať tak, aby sme mali čo ponúknuť každému potenciálnemu zákazníkovi - od pizze a burgrov, cez street food, Áziu a taliansku kuchyňu, až po tradičné slovenské špeciality. Máme veľkú radosť, že Košice nebudú výnimkou a veríme, že vďaka nášmu precíznemu výberu neodídu nespokojní ani náročnejší gurmáni”, dodáva Foret.

Zdroj: Wolt

​Košičania si budú môcť objednať z obľúbených lokálnych reštaurácií a ponuku doplnia aj známe reťazce ako Burger King, či Subway. Exkluzívne si cez Wolt objednáte aj zo siete reštaurácií rýchleho občerstvenia McDonald's. “Sme veľmi radi, že aktuálne pribudli ďalšie dve nové reštaurácie pre McDelivery v Košiciach, odkiaľ bude partnerská spoločnosť Wolt dovážať naše jedlo až ku dverám zákazníkov. Aktuálne doručujeme cez Wolt z 11 slovenských reštaurácií, pričom našim plánom je počet reštaurácií zvyšovať,” hovorí Lucia Poláčeková zo spoločnosti McDonald’s na Slovensku.

Wolt je fínska spoločnosť založená v roku 2014, ktorá pôsobí už vo viac ako 22 krajinách. Prevádzku v Bratislave spustil Wolt 19. septembra minulého roka, v Košiciach sa služba spúšťa dnes, 28. mája. Aj v Košiciach bude Wolt dodávať svoje služby cez partnerských kuriérov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.