Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.06.2020, 10:48

V manažmente Orange sú ďalšie zmeny. Týkajú sa strategického oddelenia

Strategické oddelenie bude riadiť Martin Mosný, ktorý prichádza zo spoločnosti Swan.

V manažmente Orange sú ďalšie zmeny. Týkajú sa strategického oddelenia
Zdroj: archív

Na strategické oddelenie Orange Slovensko prichádza významná posila. Na pozíciu Senior manažéra zodpovedného za strategické oddelenie nastupuje od júna  Martin Mosný. Na pozícii nahradí Martina Čerňáka, ktorý sa vo februári rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v spoločnosti.

Martin Mosný má  skúsenosti z telekomunikačného sektora najmä v oblasti stratégie a rozvoja biznisu. Prichádza zo spoločnosti SWAN, kde naposledy pôsobil ako riaditeľ pre Business Development. Do SWAN-u nastúpil v roku 2008 na post riaditeľa pre stratégiu a rozvoj. Od júla 2015 viedol spoločnosť ako výkonný, neskôr generálny riaditeľ. Predtým pracoval v spoločnostiach Siemens na Slovensku a v Rakúsku, Telenor Netherlands a Vizada Networks.

„Som veľmi rád, že Martin prijal ponuku Orangeu a pridá sa k nášmu tímu. Hľadali sme lokálneho človeka s medzinárodným profilom a silnými skúsenosťami z hľadiska stratégie, nového biznisu a inovácií. Čaká nás viacero výziev v strategickej oblasti – medzi nimi napríklad lokálna implementácia novej stratégie skupiny Orange Engage 2025, ale aj nástup 5G sietí a ďalší rozvoj pevnej siete a konvergentných služieb. Verím, že Martin nám pomôže ich zvládnuť,“ uviedol Luis de Torres, riaditeľ pre stratégiu, právne záležitosti a veľkoobchodné vzťahy Orange Slovensko.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.