Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.06.2020, 12:22

Httpool bude pracovať pre Snapchat v Európe

Spoločnosť bude obchodne zastupovať 15 európskych krajín.

Httpool bude pracovať pre Snapchat v Európe
Zdroj: Reuters

Snapchat si v Európe vybral svojho obchodného zástupcu. Je ňou Httpool, spoločnosť IMS, ktorá bude zastupovať sociálnu sieť v 15 európskych krajinách ako napríklad: Rakúsko, Švajčiarsko, Fínsko, Rumunsko, Maďarsko, Slovinsko, ale aj Česko či Slovenskú republiku.

„Sme nadšení z tejto príležitosti na spoluprácu so spoločnosťou Snap Inc. V poslednom období sa agentúry a značky ocitli v náročnej situácii, sme odhodlaní pomôcť im osloviť ľudí, ktorí trávia na svojich mobilných zariadeniach bezprecedentné množstvo času." povedal Filip Kec, Country Manager v spoločnosti Httpool, ktorý zastupuje český a slovenský trh. "Budeme pracovať na tom, aby sme vybavili agentúry a značky správnymi nástrojmi. aby sme im pomohli vyniknúť počas tejto nestabilnej hospodárskej situácie i mimo nej," dodal Kec.

„Sme veľmi nadšení z rozšírenia nášho partnerstva so spoločnosťou Httpool. Httpool má vysokú úroveň odbornosti a skúseností, ktoré očakávame, že dokonale ukážu zákazníkom ako optimalizovať výsledky na platforme Snap,“ povedala Yabs Macauley, vedúca globálnych partnerstiev v Európe a Afrike.

Httpool ponúkne inzerentom na 15 európskych trhoch niekoľko zaujímavých formátov vrátane: Snap ad, Lenses, Filtrov, Stroy Ads či Commercials.

Httpool, spoločnosť IMS, reprezentuje popredné digitálne platformy v Európe a Ázii. Patria k nim platformy ako: Facebook, Twitter, LinkedIn, TikTok, Spotify, AdColony a ďalšie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.