Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.07.2020, 10:15

Warhol, The Beatles či Iron Man. LEGO uvádza art edíciu skladačky

Je určená pre dospelých.

Warhol, The Beatles či Iron Man. LEGO uvádza art edíciu skladačky
Zdroj: Lego

Stavebnica LEGO nie je iba pre deti. Značka vytvorila kolekciu s názvom LEGO Art, ktorej súčasťou sú štyri rôzne varianty skladačiek. Milovníci umenia si prídu na svoje obrazmi Marilyn Monroe od Andyho Warhola, poskladať si môžu aj obrazy legendárnej skupiny Beatles a pre fanúšikov filmu si spoločnosť pripravila záporné postavy zo Star Wars a portréty Iron Man-a.

LEGO Art balenie obsahuje okrem dielikov stavebnice aj držiaky na stenu a plátno. Aby bol zážitok zo skladania dokonalý, k jednotlivých sadám sú pribalené aj nahrávky s tematickým hudobným sprievodom.

Zdroj: Lego
Zdroj: Lego

Neexistuje iba jeden spôsob, ako si môže spotrebiteľ obrazy poskladať. LEGO dielikov je dostatočné množstvo pre vytvorenie napríklad každého z troch záporákov (Darth Vader, Darth Maul alebo Kylo Ren) z filmov Star Wars, alebo väčší obrázok, resp. trojitý portrét Dartha Vadera, ktorý drží svoj svetelný meč.

Zdroj: Lego

​V prípade Iron Man-a je možnosť rovnaká.

Zdroj: Lego

​Ak si kúpite súpravu Beatles, jedna súprava vám poskytne dosť kusov na vytvorenie jedného člena z kapely alebo si kúpite štyri rovnaké sady na vytvorenie každého člena zo skupiny Beatles.

Zdroj: Lego

​Značka sa chce limitovanou edíciou priblížiť dospelým. Louise Elizabeth Bontoft, riaditeľka dizajnu spoločnosti LEGO sa vyjadrila, že stavebnica môže byť pre dospelých príjemným vypnutím po pracovnom dni, kedy môžu objaviť svoju vášeň pre kreativitu. „S týmito rozsiahlymi návrhmi veríme, že môžeme inšpirovať fanúšikov filmu, milovníkov hudby a milovníkov umenia a dizajnu, aby sa ponorili do sveta umenia a kreativity spojenej s ich idolmi,“ vysvetľuje Bontoft.

LEGO Art je dostupné na webových stránkach a v auguste a v septembri by sa malo začať predávať v medzinárodných LEGO predajniach.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.