Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.07.2020, 15:00

Začnite s eventami v menšom. Pozvite svojich hostí na miesta, kam by sa vo väčšej skupine nikdy nedostali

V eventovej agentúre CREATIVE PRO ponúkajú nový koncept SMART EVENTS.

Začnite s eventami v menšom. Pozvite svojich hostí na miesta, kam by sa vo väčšej skupine nikdy nedostali
Zdroj: Creative PRO

Hoci sa od začiatku júna postupne uvoľňujú mimoriadne opatrenia, v mnohých firmách zatiaľ prevláda ostražitosť. Ľudia však túžia po osobnom kontakte a skutočných live zážitkoch, a v takejto situácii je komunikácia dôležitejšia než kedykoľvek predtým. V eventovej agentúre CREATIVE PRO prišli s unikátnym riešením.

"Naše SMART EVENTS umožňujú zorganizovať niekoľko malých eventov pre menšie skupiny ľudí na rôznych miestach v rovnakom čase pri dodržaní všetkých hygienických a bezpečnostných požiadaviek. Lokácie vieme navzájom technicky prepojiť, aby boli všetci účastníci súčasťou jedného celku," opisuje nový typ podujatí Štefan Kozák, managing director CREATIVE PRO group.

​Tento typ eventov podľa Kozáka ponúka mnohé výhody. "Pozvite svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov na miesta, kam by sa vo väčšej skupine nikdy nedostali. Môže to byť jaskyňa, zámok, bunker či iná unikátna lokácia. Nemusíte prispôsobovať miesto, štýl ani tému podujatia väčšine, každý si vyberie na základe svojich chutí a preferencií," hovorí o vytvorení programu pre hostí podľa ich záujmov. Môžu si napríklad odskočiť do Paríža, dať si Piña Coladu v tieni palmy alebo naučiť sa variť pastu al dente. "V čase, keď sú naše cestovateľské možnosti ešte značne obmedzené, ponúkame hosťom svetový zážitok, ktorý ich svojou atmosférou vtiahne do deja. Možnosti sú neobmedzené. Small events sú smart events," uzatvára Kozák.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.